İçeriğe Yönlendir

16 Cm Mid Takımı Için Kasnak

Emin Tugay Yolaçar

Recommended Posts

Emin Tugay Yolaçar

Sevgili arkadaşlarım sayın büyüklerim umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır. 2011 model Ford Fiesta aracım için jbl 16 cm mid takımı aldım yalnız kapı hoparlörleri oval olduğu için kasnak yapılması lazımmış. Bu kasnağı nasıl yaptıracağım yani kim yapar mobilyacı falan mı acaba? Birde ölçü almak için kapının sökülmesi mi lazım yoksa direk mid takımındaki hoparlörlerden falan mı alıyorlar acaba ölçüyü ? yardımcı olursanız çok sevinirim hayırlı günler dilerim.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

bu işlerde yenisini kanımca :D kapı sökülür orjinal kolon cıkartılır :D elinde bi tane dekopaj ve sarjlı matkap var sa kendinizde yapabilrsiniz :D orjinal kolondan mdf nin üzerine şablon çizilir ondan sorna dekopaj ile kesilir olmadı pandizotcular da yapabilir  marangozlarda

Yorum bağlantısı
Emin Tugay Yolaçar

bu işlerde yenisini kanımca :D kapı sökülür orjinal kolon cıkartılır :D elinde bi tane dekopaj ve sarjlı matkap var sa kendinizde yapabilrsiniz :D orjinal kolondan mdf nin üzerine şablon çizilir ondan sorna dekopaj ile kesilir olmadı pandizotcular da yapabilir  marangozlarda

Yardımcı olduğun için çok teşekkür ediyorum uğur abi aynen yeniyim :D 2400 watt stereo amfi ile 1000 watt sony xplod slim kabin takmıştım 1000 watt 300 rms o da kesmedi 2000 watt 400 rms sony xplod bass aldım 2000 watt içinde mono amfi gerekiyormuş aynen dedikleri gibi bu işe bir başlayınca ardı arkası kesilmiyor şimdide jbl 600.1 mono amfi ile jbl 16 cm mid takımı aldım önlere onları taktıracağım malum anlamayınca bu işlerden sıkıntı yaptım nasıl yapılacak diye hayırlısıyla bi taktırabilseydim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...