İçeriğe Yönlendir

Sanırım Ceza Yedik

Mert Bilgin Irmak

Recommended Posts

Mert Bilgin Irmak

Bugün yolda dikkatsiz giderken kırmızıda durduk sonra yanımızdaki minibüs geçince biz de yeşil yandi diye geçtik bizi görünce yanimizda ki de geçti. Arkamızda da polis varmış 38 plaka kırmızı yanmıyor mu dedi plakalarınizi aldım dedi biz hemen durduk Sanırım ceza yedik kac gunde gelir ve ne kadar bir ceza gelir ..
38 plakada yanımızdakiydi

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

Kırmızı ışık:166lira 15gün içinde öderseniz eğer 124.5lira

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

aynı şeyler bazen bendede oluyor . sonra camları kapatıp kendime gülüyorum :D :D

( camlar koyu siyah filmli dışardan içeri görünmüyor ) :D :D :D 

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Geçmiş olsun..

Benimde başıma buna benzer bir durum gelmişti..

Malesef iş işten geçtikten sonra şemsiyenin açılmadığı durumlar meydana geliyor :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tuğberk Şahinoğlu

Şu minibüslerin tam ışığın önünde durmasına sinir oluyorum ışık zaten görünmüyor mecbur minibüse göre hareket ediyorsun.Tabi öbür tarafında aynı yöne giden bir trafik lambasının olmadığını varsayarsak.Umarım yazmamışlardır ceza.

Yorum bağlantısı

Bugün yolda dikkatsiz giderken kırmızıda durduk sonra yanımızdaki minibüs geçince biz de yeşil yandi diye geçtik bizi görünce yanimizda ki de geçti. Arkamızda da polis varmış 38 plaka kırmızı yanmıyor mu dedi plakalarınizi aldım dedi biz hemen durduk Sanırım ceza yedik kac gunde gelir ve ne kadar bir ceza gelir ..

38 plakada yanımızdakiydi

iftar öncesimiydi sonrasımıydı?polisin biraz da ruh haline bağlı

Yorum bağlantısı
Mert Bilgin Irmak

iftar öncesimiydi sonrasımıydı?polisin biraz da ruh haline bağlı

Ne yazık ki öğle saatleriydi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mert, sağ fren lambanız yanmıyor diyen olmadı mı :) 

En son gördüğümde yanmıyordu.. 

Yorum bağlantısı
Mert Bilgin Irmak

Mert, sağ fren lambanız yanmıyor diyen olmadı mı :)

En son gördüğümde yanmıyordu.. 

Yok kimse bir şey demedi ...

Yorum bağlantısı
Alirıza Yaman

Merkez bir yerse mutlaka yazmıştır ama kuytu bir yerse belki yazmamıştır. 15 gün içinde ödeyin en azından.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun..buna benzer bir şey bir aydan fazla bir zaman oldu bana oldu..Işıklarda dururken sağ dönüş yeşilken birden önümde ki araç kalktı ondan sonra ki araçta kalktı bende peşlerinden tabii..Orta şeritteydik..Onlar sağa döndüler bense dönmedim..Orta da kaldım tabii.Aynadan baktım arkamdan gelen giden de yok..Neyse 15-20 saniye sonra yol bize açıldı geçtim.Mobeselerin göbeğinde oldu olay..Ceza gelmedi..Ancak sonra gelir mi bilemiyorum..

İşin tuhafı önümde ki araçlar madem sağa döneceklerdi neden beklediler bu kadar..Belki de son anda bir refleksle sağa dönüş yaptılar bilemiyorum.Benim kafa dalgındı kaldım öylece :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...