İçeriğe Yönlendir

Yuksek Devirdeki Tekleme

Cesur Yasar

Recommended Posts

Cesur Yasar

arkadaslar bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevınırım...2009 fiesta collectıon 1.4 tdcı aracım var boştayken devır 4000 5000 rpm cok rahat cıkıyor fakat surus sırasında 3500 devırde teklıyor gaza hafıf dokunursam bu tekleme daha az oluyor... bakımları tam mazot fıltresını yenı degıstırdım.. bılgısayara bagladıgımızda yakıt elemanlarıyla ılgılı bır kac hata verıyor soketlerdı hortumlardı falan felan basına boyle bısey gelen oldumu hıc? mazot pompası dıye tahmın edıyorum ama ac kurt gıbı bekleyen servıse bırakmadan once buradan paylaşmak ıstedım..... paylasımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler ...    ;)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

enjektör pullarını kontrol ettirin ilk olarak. boşta bozuk tdci bile tam gaz yapabilir yanıltır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yigit Özdal

arkadaslar bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevınırım...2009 fiesta collectıon 1.4 tdcı aracım var boştayken devır 4000 5000 rpm cok rahat cıkıyor fakat surus sırasında 3500 devırde teklıyor gaza hafıf dokunursam bu tekleme daha az oluyor... bakımları tam mazot fıltresını yenı degıstırdım.. bılgısayara bagladıgımızda yakıt elemanlarıyla ılgılı bır kac hata verıyor soketlerdı hortumlardı falan felan basına boyle bısey gelen oldumu hıc? mazot pompası dıye tahmın edıyorum ama ac kurt gıbı bekleyen servıse bırakmadan once buradan paylaşmak ıstedım..... paylasımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler ... ;)

mazot münsürü dıyorum ben :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Yüksek devire çıkınca tekleme yapıyorsa yakıt yetişmiyor olabilir. Veya avans sorunu da seçenek dahilinde. Geçmiş olsun...

Yorum bağlantısı
Cesur Yasar

merhaba  işlerin yogunlugundan foruma bakamıyorum :-)

sanayıde aracı teslım edemıyoruz kasap var dıye servıs desen 3 gun bırakacaksın dıyor cıkaracagı hesap sureden bellı ne yapacam bılmıyorum ....enınde sonunda servıs öpecek benı sanırım

:-)  

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...