İçeriğe Yönlendir

Orjinal Km Nasıl Anlaşılır?

Onur Mert Sözer

Recommended Posts

Onur Mert Sözer

Arkadaşlar fiesta 2000 ghia alalı 4 ay oldu , internette yazılanlar benide kuşkulandırdı orjinal km nasıl anlaşılır,ben 69 küsurda aldım

Yorum bağlantısı
Caglayan Celiker

13 yaşında küçük motorlu bir araç ve 70000 km de. Çok yakma problemi yok. zaten bu bilgi bile birinci derecede şüphe nedeni.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

aracı içi duruşu kondisyonu kilometreyi belli eden hususlar direksiyon simidindeki aşınma  da dahil

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Abi benim eller çok terliyor direksiyon simit 200 binlik araba gibi ama araba 60 binde :)

o sıkıntı o zaman :D :D 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
(düzenlendi)

Arkadaşlar fiesta 2000 ghia alalı 4 ay oldu , internette yazılanlar benide kuşkulandırdı orjinal km nasıl anlaşılır,ben 69 küsurda aldım

çok temiz olmalı, bu km çok az. Vites kolu, pedallar vs yeni gibi olmalı.

tarihinde Evren Erakçora tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Yeni araçlar için servis kayıtlarına bakılabilir keza muayene istasyonları da km bilgisi barındırıyor. İkinci elde bildik, tanıdık araç almalı piyasa kötü niyetli kaynıyor.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Yeni araçlar için servis kayıtlarına bakılabilir keza muayene istasyonları da km bilgisi barındırıyor. İkinci elde bildik, tanıdık araç almalı piyasa kötü niyetli kaynıyor.

muayene istasyondaki kilometre lere güvenmeyin derim :D :D  ilk başta

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Plakayı verirsen muayene kayıtlarına bir bakayım istersen(tabi sistem hepsini göstermiyor)...

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Mayıs ayında aracımı satın alırken en cok uzerınde durdugum noktalardan bırıydı oto exper kayıtlarında cıkıyor ama en garantısı arac muayenesı sırasında cıktı.

Yorum bağlantısı
Onur Mert Sözer

2011 km 35 bin 2012 41000 öncesi yok , araçta değişen yok 3 parça boya var oda tamponlarda vites topuzu,ghia ahşap konsolunda vs hiçbir yıpranma yok, direksiyon simidinin ufak bir kısmı aşınmış, onu alırken sordugumda ilk sahibi olan kişi almanyaya gittiğinden araç 1 sene civarı kullanılmamış,alırken motor durumu vs iyi çıkmıştı,böyle yazılar okuyunca insan kuşkulanıyor, birde 2013 şubat yag değişim kartı 69400 bindi, aynı tarihli bir kartla yan yana asılıydı bor katkısı74400 yazıyordu

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

soru ısaretlerını ortadan kaldırmak ıcın en ıyı cozum sıfır km arac alıp ıhtıyacı gorunceye kadar kullanmak :D

Yorum bağlantısı
İlhan Kol

gösterge sökülüp bakılması lazım göstergenin etrafında bir etiket olması lazım söküldüğünde etikette otomatik olarak yırtıldığı için km nin oynandığı görülür.en azından benim araçta öyle .tabi gösterge değişmediğini varsayarsak :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...