İçeriğe Yönlendir

Çok Acil Isıtmalı Ön Cam

Ufuk İnan

Recommended Posts

Ufuk İnan

ustalar arkadaşlar bende 2011 c-max trend 1,6 benzinli var bu aracımın ön camı çatladı ve kaskodan değiştireceğim ancak malum benimkinde ısıtma ve sensör yok camcı dedi sensörlü ve ısıtmalısını takalım sorun cıkmaz dedi. benim sorum şu olacak   sensörün işi biraz zor da ben arka cam ve ayna  ısıtmalardan tetisat çekip aynı düğme ile ön camı ve arka camı ısıtsam ne gibi sorunlar olabilir sensör işini de daha sonra bir teknik araştırma yapıp sanki fasılalı modda sensörü çalıştırabileceğimi düşünüyorum da ancak biraz araştırma yapmalıyım sistemi tam bilemiyorum. sanki sensör fasılanın elektroniği gibi geliyor bana o tesisatla sensör de çalışacak gibi ama ustalarımız acıl olarak cevap verirse şimdiden çok teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Ufuk İnan

taktırmayı düşünüyorum zatende kasko bitmeden halledeyim diyorum ısıtma da sıkıntı olacağını düşünmüyorum eğer ki düğme arada bir roleyi çalıştırmıyorsa tabi roleyi arayıp bulmak gerekir :D yağmur sensörü ise o tam teknik bir konu sanki silecek konu giden kablolara ulaşmak ve oradan kolun sanki falılalı konumundaki kablo bağlantısını bulup sensörle ilişkilendirmek gerekecek gibi :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...