İçeriğe Yönlendir

Fiesta Usb Sorunu

Soner İsrafiloğlu

Recommended Posts

Soner İsrafiloğlu

arkadaşlar merhaba,

2013 fiesta aracıma sony xperia s telefonumu usb ile bağlıyorum fakat telefonu görmüyor. Ne şarj oluyor ne de bağlanıyor. Telefonu pc ye bağlayınca görüyor, bir sıkıntı yok. Acaba bir sorun mu var? Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Özkaya

arkadaşlar merhaba,

2013 fiesta aracıma sony xperia s telefonumu usb ile bağlıyorum fakat telefonu görmüyor. Ne şarj oluyor ne de bağlanıyor. Telefonu pc ye bağlayınca görüyor, bir sıkıntı yok. Acaba bir sorun mu var? Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Telefonu görmüyor derken o kısmı anlamadım. Zaten araç USB ile telefona bağlanmıyor. Yani telefon fonksiyonlarından filan yararlanamıyorsunuz. USB girişi sadece flash bellekler vasıtasıyla mp3 çalmaya yarıyor. 

Ben şu ana kadar HTC ve Sony nin eski modellerini denedim, şarj etmesiyle ilgili bir sıkıntısı yoktu. Başka bir telefonu şarj için denemenizde fayda var.

Birde her ihtimale karşı bir tane USB bellek takıp girişin kendisini deneyin. Yani USB den bir kaç mp3 dinleyin. 

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

arkadaşlar merhaba,

Bazı ana üniteler marka seçer.

Sanırım uyumsuz olabilir.

Bir de USB kablonuz orjinal mi?

Yorum bağlantısı
Soner İsrafiloğlu

arkadaşta samsung telefon var onu şarj ediyor. ayrıca flash bellek var, onu da sorunsuz kullanıyorum. Kablonun bozuk olma ihtimaline karşı da pc de denedim, herhangi bir sorun yok. sanırım telefonla ilgili birşey.

Yorum bağlantısı
Ercüment Koyuncu

ford bu tür sıkıtılar için güncelliyor diye biliyorum siz dosyayı indirip yüklüyorsunuz

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...