İçeriğe Yönlendir

B-Max Lastik

Ufuk Çetinkaya 2

Recommended Posts

Ufuk Çetinkaya 2

herkese merhaba,

mahallede yapılan inşaat demirlerinin gelişi güzel yola kadar atılmasından dolayı lastiği parçalamış bulunmaktayım :)

orjinal lastik continental fakat tam markası malesef bulunmuyor. aşağıdaki linktekini alsak olur mu?

değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

lastik ölçüleri 195 60 15  88H

http://www.lastikal.com.tr/urun_goster.aspx?uid=9570#.UiNBmNLxqIU

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

orjinal drken sanırım deseni farklı olacak tek lastiğin? bunu alınca?

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

stepne aynı ebatsa onu kullanın.

+1

stepneyede farklı desende bir tane alın dursun desen farkı görünmez olur böylece

Yorum bağlantısı
Ufuk Çetinkaya 2

stepne aynı ebatsa onu kullanın.

stepne çok küçük. bisiklet lastigi gibi duruyor. aynı model bulamicaz sanırım. contact 2 ye bakıcam yarın.

Yorum bağlantısı
Ufuk Çetinkaya 2

İnşaat demiri yanaktan mı girdi? geçmiş olsun...

Bahtiyar bey alttan girdi. ama parçaladı attı lastiği. biraz yamuk bir demirmiş. işin kötü yanı bugün inşaat firması sahibini aradım sekreteri çıktı ve bizle alakalı bir konu değil zararınızı karşılamayacağız dedi.

yani uğraşsam mı uğraşmasam mı bilemedim. bu ukelalığa karşı bir yandan uğraşmak istiyorum bir yandan da bir sonuca varamayacağımı bildiğim için uğraşmamak istiyorum.

ama hakkımı helal etmiyorum.

s68p0.jpg

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Geçmiş olsun Ufuk Bey, sorumsuz insanlara ve firmalara bende tahammül edemiyorum.

Yorum bağlantısı
Ufuk Çetinkaya 2

Geçmiş olsun Ufuk Bey, sorumsuz insanlara ve firmalara bende tahammül edemiyorum.

Çok saolun Korhan Bey. 1. ve 2. katı atmalarını bekliyorum. bir atsınlar sprey boyayla o duvara yapacağımı biliyorum :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Niyazi Ramazanoğlu

bagajdaki yedek lastiği çıkarıp hiç baktınızmı? tam bisiklet lastiği,uzun yolda lastikçi olmayan bir yerde patlarsa lastiğiniz,kaç km.idare edebilir acaba?

Yorum bağlantısı
Furkan Yavuz

80 km hızı geçmemeniz gerekiyor stepne ile. Boyutu ve genişliği az :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...