İçeriğe Yönlendir

Ne Alayım?

Anıl Aslan

Recommended Posts

Anıl Aslan
(düzenlendi)

Arkadaşlar 2003 Focus Comfort GP mi Geçen Hafta Sattım. Focus 3, Toyota Corolla veya Yeni Astra Sedan 1.6 Bussines arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim özellikle Corolla 1.6 Elegance hakkındaki görüşlerinizi alabilirmiyim. :unsure2:

tarihinde Anıl Aslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Focus 3 kullanıcısı olarak aracımdan gayet memnun olduğumu söyleyebilirim. Şu ana kadar hiç üzmedi beni, inşallah üzmez de.. :) 2011 Kasımdan beri kullanıyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Aslan

Focus 3 kullanıcısı olarak aracımdan gayet memnun olduğumu söyleyebilirim. Şu ana kadar hiç üzmedi beni, inşallah üzmez de.. :) 2011 Kasımdan beri kullanıyorum..

sizin araç dizel mi :)

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

sizin araç dizel mi :)

Evet profilimde de gözüktüğü üzere hemen solda :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Aslan

astra sedan 1.3 cdtı

hocam altımda linea var 1.3 multijet şirket arabası duyduğuma göre aynı motormuş ikisininki de 

Evet profilimde de gözüktüğü üzere hemen solda :)

hocam dizeli beni aşar açıkcası ben zaten yılda 5000 km yi zor yapan birisiyim onun için benzinli alma taraftarıyım daha önce kullandım dizel focus ve tadına doyamadım açıkcası  :)  :nazar:

Yorum bağlantısı
Anıl Aslan
(düzenlendi)

44.5 e yeni tdi toledo 

ikinci el durumu nasıl acaba çağlar bey toledonun satışı hızlımı . daha önce hiç binmediğim bir araç da 

tarihinde Anıl Aslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakkı Ünsal
(düzenlendi)

Dizel alda ne alırsan al .Min: 110bg 1.6

tarihinde Hakkı Ünsal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

daha yeni yeni çıktı piayaya boyut olarak ara bir segment, Linea Merc cla gibi ince uzun

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eray Sireli
(düzenlendi)

Yeni Corolla'yı resimlerinden hiç sevmemiştim,  canlı canlı inceledim. C segmenti olduğunu unutmazsak hayranlık uyandıracak bir araç olmuş. Taa ki 205n/m 8V 90hp'lik 1.4 dizel motoru görene kadar. Bu motoru eski kasada da incelemiştim, tam gelen geçenin rahat rahat tokatlayacağı bir araba. 0-100'ü neredeyse 15 sn. Derler ya her güzelin bir kusuru vardır diye.

Şuan sıfır alınacaksa Superb/octavia kardeşler tam parasının karşılığı.

tarihinde Eray Sireli tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Borga Tansel

hocam altımda linea var 1.3 multijet şirket arabası duyduğuma göre aynı motormuş ikisininki de 

hocam dizeli beni aşar açıkcası ben zaten yılda 5000 km yi zor yapan birisiyim onun için benzinli alma taraftarıyım daha önce kullandım dizel focus ve tadına doyamadım açıkcası  :)  :nazar:

Valla ben açıkçası çok fazla yıllık kilometreye takılmıyorum. Aracımın 2.senesi daha yeni dolacak ve 11binde  daha. Nasılsa satarken de benzinliden biraz daha pahalıya satılacak. Eğer ki bütçeniz uygun değilse başka tabi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Turgut Bakar

Arkadaşlar 2003 Focus Comfort GP mi Geçen Hafta Sattım. Focus 3, Toyota Corolla veya Yeni Astra Sedan 1.6 Bussines arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim özellikle Corolla 1.6 Elegance hakkındaki görüşlerinizi alabilirmiyim. :unsure2:

Yılda kaç bin km yapıyorsunuz,tüp takmayı düşünüyormusunuz bunlar önemli kriterler.aksi durumda astra j kasa tek geçerim,1.6 atmosferik ful paket yerine 1.4turbo motor oldukça iyidir hem yakıt hem performans açısından.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Aslan

Valla ben açıkçası çok fazla yıllık kilometreye takılmıyorum. Aracımın 2.senesi daha yeni dolacak ve 11binde  daha. Nasılsa satarken de benzinliden biraz daha pahalıya satılacak. Eğer ki bütçeniz uygun değilse başka tabi.

40 bin limitim var bu limiti biraz daha aşabilirim. Astra bu paraya alabileceğim en dolu sıfır araç ama daha yeni bir araç olduğu için çok kararsızım.

Linea kullanmaktan çok zevk aldığım ama tek otomobilim olarak sahip olmak istemeyeceğim bir otomobil, çok garip bir his duyuyorum kendisine kar

Yılda kaç bin km yapıyorsunuz,tüp takmayı düşünüyormusunuz bunlar önemli kriterler.aksi durumda astra j kasa tek geçerim,1.6 atmosferik ful paket yerine 1.4turbo motor oldukça iyidir hem yakıt hem performans açısından.Yılda Max. 6-7 Bin Yapıyorum Lpg düşünüyorum açıkcası.

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

İlla ki 0 mı alacaksınız? 40bin TL ye yine 2.el titanium Focus alınabilir hem modeli yüksek hem de en dolusundan :) 

40 bin limitim var bu limiti biraz daha aşabilirim. Astra bu paraya alabileceğim en dolu sıfır araç ama daha yeni bir araç olduğu için çok kararsızım.

Yorum bağlantısı
Turgut Bakar

Astra herzaman heryerde kendisine dönüp bakılabilen araç,1.6 dizeli çıkmış olsaydı tereddüt dahi etmeden alırdım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...