İçeriğe Yönlendir

İzmir'in Kurtuluşu

Sabri Güngör

Recommended Posts

Hayrettin Bahadir

İzmir'in Kurtuluşunu sonsuza kadar kutlamak dileğiyle.Samim Kocagöz'ün Kalpaklılar ve Doludizgin adlı romanları okunursa kurtuluşu daha iyi anlayabiliriz. Okuyalım okutalım herkese.

İşte hep böyle "doludizgin"...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Emre Arslan

Güzel İzmir'in bugün düşmandan kurtuluşunun 91. yılı,Allahım bir daha hiç bir şehrimize düşman çizmesi göstermesin,Şehitlerimize Allah Rahmet eylesin, Nur içinde yatsınlar

abi özelden mesaj atılmıyor galiba sana.Bir ilan linki verdim o aracı getirmeye gerek varmı yanına ne dersin diye ??240 bin km de 2002 mondeo ghıa

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

İzmir'in kurtuluşu kutlu olsun. Rabbim bir daha o günleri göstermesin.

Keşke tüm illerin kurtuluşuna bu kadar önem verilse. Maraş'ın, Urfa'nın, Antep'in, Hatay'ın Anavatana katılışı Kars'ın kurtuluşu, Sarıkamış... Keşke bunlarıda ülke olarak kutlasak Atam'ızın değerini anlamak isteyenlere belki bir kıvılcım olur.

Rabbim bir daha o günleri göstermesin.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Keşke tüm illerin kurtuluşuna bu kadar önem verilse. Maraş'ın, Urfa'nın, Antep'in, Hatay'ın Anavatana katılışı Kars'ın kurtuluşu, Sarıkamış... Keşke bunlarıda ülke olarak kutlasak Atam'ızın değerini anlamak isteyenlere belki bir kıvılcım olur.

Mehmet'im İzmir'in kurtuluşunu ben izmir'de doğup büyüdüğüm için konu açtım, sağolsun bazı arkadaşlarımız kutladı,sen nerede doğduysan o ilin kurtuluş gününde sende bir konu aç yine bazı arkadaşlar kutlayacaktır, hem bizler öncelik yaparsak bakarsın daha çok arkadaşın dikkatini çeker Ülke olarak kutlamaya başlarız :good1:

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mehmet'im İzmir'in kurtuluşunu ben izmir'de doğup büyüdüğüm için konu açtım, sağolsun bazı arkadaşlarımız kutladı,sen nerede doğduysan o ilin kurtuluş gününde sende bir konu aç yine bazı arkadaşlar kutlayacaktır, hem bizler öncelik yaparsak bakarsın daha çok arkadaşın dikkatini çeker Ülke olarak kutlamaya başlarız :good1:

Abi haklısın. Ben senin için veya bu konu için demedim. İllerin kendilerinin bu özel günlere vermedikleri önemi dile getirmek istedim. İzmir'i bu yönden kıskanıyorum ve hayranım. Keşke tüm illerde bu kadar önem verse keşke keşke keşke :(

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Abi haklısın. Ben senin için veya bu konu için demedim. İllerin kendilerinin bu özel günlere vermedikleri önemi dile getirmek istedim. İzmir'i bu yönden kıskanıyorum ve hayranım. Keşke tüm illerde bu kadar önem verse keşke keşke keşke :(

E tamam işte burada sen veya ben yok,  BİZ VARIZ öyleyse ben yaşadığım, sen yaşadığın yerin özel günlerini dillendir ki toprağa düşen ŞÜHEDA yerinde rahat yatsın :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İzmir, bağımsızliga atılan son imzadir. Bu neden ile diğer illerden farklıdır. Simge olmuştur. Allah o günleri yasatmasin bir daha.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Ki Maraş ile ilgili unutmamamız gereken neler neler var !!...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ki Maraş ile ilgili unutmamamız gereken neler neler var !!...

Bilmem mi abi. Ama burada mahallenin çeteleri (İpsiz sapsızları ) Trabzon caddesinde yürürler o kadar. Onu da üzülerek izliyorum.BU konuda yazacağım çok şey var ama boş verrr.

İşte İzmir'e hayran olma sebebim bu. Halkıyla birlikte çoşkuyla ne güzel anlamlı kutlanıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...