İçeriğe Yönlendir

Hayvansever Olmak!

Hikmet Demirtaş

Recommended Posts

Ayhan Onaran

Valla benimde iki kedim var evde.. birisi benim yanıma gelip yatar her akşam. Hatta havalar soğunca çarşafı yorganı kaldır der içeri girer yatar..Oradan anlarım mevsim geçişlerini. Mesela yazdan beri ilk kez dün geldi içeri girmek için :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

bu kadar hayvanseveri yakalamışken, yeni doğum yapmış border terrier cinsi köpeğin 5 adet yavrusu oldu ( 6 eylül doğumlu ) anne kendini bizim sanıyor. o yüzden olsa gerek bizim bodrumda yavrularını dünyaya getirdi. yavruların babasını 1 numara terrier olduğunu tahmin ediyoruz. kaçamak yapmışta olabilir. sonuçta 5 adet yavrumuz var. sütten kesilince sahiplendirmek istiyoruz. yardımınıza ihtiyacım var. :)  :bravo:  :bravo:

Sahibinden.com 'un gönüllü sahiplendirme bölümü de aklınızda bulunsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yazıcı

Benim jack russel köpeğim var evde,sabah ve akşam olamk üzere 2 seans birlikte takılabiliyoruz.. Her ikimize de yetmiyor ama alıştık :)

evin içinde kendine ait giyotin kapaklı 130x80 cm. büyüklüğünde bir kutusu var. kolay kolay evde;kutusunun dışında takılmaz.

Her akşam o anahtarın sesini duyduğunda bende kuyruğunun kutuya verdiği tempoyu duyuyorum.. Sanırım karşılıklı çıkarsız bir heyecan yaşıyoruz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Tatlısu

bu işte en iyisi petarkadas.com ve haysev facebook sayfasıdır. bir ilan verirseniz çok kolay sahiplendirirsiniz.

Sahibinden.com 'un gönüllü sahiplendirme bölümü de aklınızda bulunsun.

her ikisini de takip ediyorum. zamanı gelince ilan açacağım. önceliğimiz eş-dost olacağı için bir ön talep toplayalım dedim. kısmet artık. :unsure2:  :shok:  :shok:

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

her ikisini de takip ediyorum. zamanı gelince ilan açacağım. önceliğimiz eş-dost olacağı için bir ön talep toplayalım dedim. kısmet artık. :unsure2:  :shok:  :shok:

Ben alırdım ama mesafe işte Türkiye'nin diğer ucu :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...