İçeriğe Yönlendir

Angel Farların Halkalarını Kırmızı Yaptık

Mehmet Güroğlu
Çözüme git Ümit Mutlu BAĞIRAN tarafından,

Recommended Posts

Hamit Akkuş

halkalar güzel olmuşta kaputla tampondaki hiç güzel değil(benim şahsi fikrim). üçüncü fotoğrafta çok güzel duruyor sade haliyle.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Gözü dönmüş boğa gibi olmuş, çok beğendim. :seytan:

tarihinde Bilal Nazlı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Güroğlu

teşekkürler yorumlarınız için.sağolun arkadaşlar.maske içinse farklı fikirler olabiliyor tabiki.saygı duyuyorum.ama ben seviyorum.kullanırken içerden öndeki iki çıkıntısı görünüyor insana ve cok hoşuma gidiyor dıştan görüntü de aynı.ha tabi yokkende sade oluyor.sonuçta her iki şekildede kullanabilme ihtimali insanın elinde oluyor.sıkıldın mı sök tak misali

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ilginç olmuş da, öne kırmızı ampul yanıltıcı olmasın. Kaputtaki koruma ne zamandır var? hiç hararret yapmadı mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Olmamış.. tehlikelidir, yasaktır.. 

Uzaktan gören aracı gidiyor zanneder iyice yaklaşayım da sollayım diye iyice yaklaşmaya çalışır... Al sana sebepsiz yere kafa kafaya çarpışma.. 

Sonra manşetlerde haber... : bom boş yolda iki araç kafa kafaya çarpıştı... 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Erkan hangi saatte yakarsa yaksın, uzaktan görününce ilk akla gelen şey şudur.. aaa ne güzel stopları varmış bu aracın...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Görsel olarak iyi görünebilir fakat ne vakit yanarsa yansız oldukca tehlike arzeden bir renk tonu.Kesinlikle Turuncu yada beyaz olmalı.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Güroğlu

bu kırmızı halkalar farları yaktığımda hiç görünmüyor sadece geceleri park halinde yanıyor.yani öyle yolda giderken karşıdan hiçbir kırmızı felan yok.öndeki maskeye gelince .hiçbir zaman hararet yapmıyor.en sıcak havalarda bile.taş atıklarından ve sinek lekelerinden de koruyor kaputu ve tamponu.farlar yanık haldeyken de çeker koyarım fotoyu

Yorum bağlantısı
Mehmet Güroğlu

Guzel olmus :) aracin temin yanindan gectim angellar yanik halde yenipazarda :)

iyi raslantı.yenipazarda mı okuyorsun?

Yorum bağlantısı
Onur Bulut
(düzenlendi)

iyi raslantı.yenipazarda mı okuyorsun?

Aynen abi ogrenciyim yenipazarda :)

tarihinde Onur Bulut tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Güroğlu

Aynen abi ogrenciyim yenipazarda :)

görüşelim onur .beni bulparkta

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
ismail ersin ozdemir

MERHABALAR;

Bende angel far kullanıyorum halkaların rengini nasıl değiştirdiğinizi anlatabilirmisiniz?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...