İçeriğe Yönlendir

Fahri Trafik Müfettişinin Yazdığı Ceza Itirazı Yapan Varmı

Aytaç Akyel

Recommended Posts

Nihat Palolu

farzedinki yanlış bilgilendiriyor nedemek herhalde okuduğumuzu anlayacak yaşta ve bilgideyiz diye düşünüyorum sıkıntı ikimiz arasında hadi ben böyle bir düşünceye hasıl oldum alınganlık yaptım diğer forum üyeleri 16 nolu iletiyi okuyup yorumlarını yazsın ben yanlış düşünüyorsam özür dilerim sıkıntı değil

Eksik bilgilendiriyor derken; sizin bilinçli yaptığınız değil de, sizin de eksik bilginiz olabilir ve bildiğiniz kadarını yazıyorsunuz demek istemiş olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

farzedinki yanlış bilgilendiriyor nedemek herhalde okuduğumuzu anlayacak yaşta ve bilgideyiz diye düşünüyorum sıkıntı ikimiz arasında hadi ben böyle bir düşünceye hasıl oldum alınganlık yaptım diğer forum üyeleri 16 nolu iletiyi okuyup yorumlarını yazsın ben yanlış düşünüyorsam özür dilerim sıkıntı değil

Aytaç bey, burada bir yerde kamuya açık bir tartışma yaptığımızdan Mert eldeki verilerle fahri trafik müfettişleri hakkında hüküm verilmesine itiraz etmiş...Zaten eksik veya yanlış bilgilendirmeden de örnek olarak bahsettiğini ayrıca belirtmiş...Şahsi kanaatim size karşı herhangi bir yalancılık suçlaması olmadığıdır...Sizin için içinde bulunduğunuz durum sorun ise bizim içinde sorundur....Fahri trafik müfettişleri için genellem yapan Bülent Çalışkaner beye de uyarı cezası vermek zorunda kaldık bugün... Size karşı yapılmış bir yalancılık suçlaması olmadığından emin olabilirsiniz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Aytaç Akyel
(düzenlendi)

Evet arkadaşlar konuyu hortlatayim bugün sulh ceza mahkemesinden trafik cezasinin iptali kararini aldim odersem 55 TL odeyecegim cezaya bunun enaz 2 kati para harcadim ama değdi.çünkü yapmadigima o kadar emindimki uğraş verdim.simdi sormak istediğim bu kararin bir nushasi trafiğe gidecek benim bizzat gidip iptal ettirmeme gerek varmidir.mahkeme kalemindeki arkadaş gerek yok onlar iptal etmek zorunda dedi bakalim hayirlisi

tarihinde Aytaç Akyel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Temiz

merak ettim, nasıl başardınız, savunmanızı nasıl yaptınız da iptal ettirebildiniz? anladığım kadarıyla hepimize lazım olacak....

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Evet arkadaşlar konuyu hortlatayim bugün sulh ceza mahkemesinden trafik cezasinin iptali kararini aldim odersem 55 TL odeyecegim cezaya bunun enaz 2 kati para harcadim ama değdi.çünkü yapmadigima o kadar emindimki uğraş verdim.simdi sormak istediğim bu kararin bir nushasi trafiğe gidecek benim bizzat gidip iptal ettirmeme gerek varmidir.mahkeme kalemindeki arkadaş gerek yok onlar iptal etmek zorunda dedi bakalim hayirlisi

Parayı nereye harcadınız? 

Yorum bağlantısı
Aytaç Akyel

Yakit parasi zafer bey biraz da tez canli olduğum için birkaç defa sormak için gittim sulh cezaya 4 ayi geçti karar alinmasi zafer bey ayrıca birşey soracagim bu karar trafigede gidecekmi benim birşey yapmama gerek varmi çünkü sistemde gözüküyor hala kalemdeki arkadaş gerek olmadigini söyledi ama inşallah 2 aya silinir muayenede sorun olsun istemiyorum serdar bey internette var bununla ilgili çok savunma birini aldim kendime uyarladim verdim kabul oldu

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Anladım. Masrafsız deyip duruyoruz millete, yalancı çıkmayalım diye sordum :) 

Eğer katip arkadaş gerek yok demişse yoktur. Aynı karar trafiğe de tebliğ ediliyor. Yerine getirmesi gerek -ki getirir de zaten. Muayeneye yakın zamanda bir kez daha kontrol edersiniz. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...