İçeriğe Yönlendir

S Max Için Kar Lastiği

Mustafa Yazıcı

Recommended Posts

Furkan Avcı

Zaten istisnaların olduğunu söylemiştim, sizin gibi bir satıcıdan az kullanılmış bir lastik alınabilir, ama 13 jant lastiklerin fiyatları 18 janta göre daha makul, şahsen 13 jant kullanıyor olsam denk gelmediği müddetçe ikinci el lastiğe bakmam, çünkü sıfırların fiyatları da makul..yani şartlar el verdiği ölçüde lastiğin çıkması (geçici olarak kullanılmayacaksa) kullanılmamalı..benim görüşüm tabi..

Fiyat yakınsa bende çıkma kullanmam, ama büyük ebatlarda yarı yarıya fark olabiliyor. 407'ye 1540 TL ye aldığım ve 9-10.000 kullandığım lastikleri 800 TL ye satacaktım mesela araba kışlık lastiklerle satılsaydı. Çünkü alan adama bak bu yazlık lastikleride veriyorum fiyatı 800 de fazla desem, umrunda olmayacak :) Sen fiyatı kır lastikler sende kalsın diyecek. Bende ona vereceğime yarı fiyatına satarım.

Değişik bir senaryo oldu :)

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Murat bey, lastikler can güvenliği için çok önemli, üç kuruş kar edeceğiz diye sıfırını almak dururken ikinci el niye alayım_? Tanıdık bir arkadaş aracını satar yeni aldığı lastikler boşa çıkarsa amenna..ama öbür türlü çıkmadan uzak durmak en mantıklısı..

Ben 28 nci hafta 2012 üretim Cooper  225-45/17 kış lastiklerini ( sıfırın tane fiyatı 350 tl civarında) diş derinliği 7,5 mm (kumpasla ölçtük) 500 tl ye aldım ve sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Ben 28 nci hafta 2012 üretim Cooper  225-45/17 kış lastiklerini ( sıfırın tane fiyatı 350 tl civarında) diş derinliği 7,5 mm (kumpasla ölçtük) 500 tl ye aldım ve sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Sen çok iyi almışsın abi, ben de olsam alırdım.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Sen çok iyi almışsın abi, ben de olsam alırdım.

Ben de uygun aldığımı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yazıcı
(düzenlendi)

Ben de uygun aldığımı düşünüyorum.

Darısı başıma artık :) bende bulsam bu uygunlukta bir takım bende kaçırmam sanırım.

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-lastik-yokohama-215-60-16-kis-lastigi-4-adet-sifir-ayarinda-117217287/detay

İkinci elde şu lastik örneğin bedava olsa yine arabaya takmam.

Diş derinliği 8mm de olsa 2006 dan bu yana raf ömrü bitmiş vaziyette.

Sadece şehir içi ve 40-50'yi geçmeyen bir aracım olsa alırdım :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Yazıcı

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-lastik-yokohama-215-60-16-kis-lastigi-4-adet-sifir-ayarinda-117217287/detay

İkinci elde şu lastik örneğin bedava olsa yine arabaya takmam.

Diş derinliği 8mm de olsa 2006 dan bu yana raf ömrü bitmiş vaziyette.

onu bende gördüm,takımını 200 liraya bırakıyor ama dediğiniz gibi sekiz sene geçmiş üstünden.

Yorum bağlantısı
Berk Yalçın (REZULTEO)

Lastik bu şakaya gelmez, hele ki can güvenliği söz konusu oldu mu.. ikinci el lastik almak kimi zaman riskli bir iş.. Lastikler aşınma sınırına ulaşmadıysa, herhangi anormal aşınma, çatlak yoksa neden alınmasın.. Ama iyi kontrol edilmesi gerekiyor. Yoksa iş kesinlikle karlı olmaktan çıkar.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mustafa Yazıcı

Dün akşam demir jantlarımıza kavuştuk,lastik olayına da petlas olarak karar verdim... 200x4=800 tl.

fiyat nasıl arkadaşlar?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...