İçeriğe Yönlendir

Far Sensörü,devreye Neden Geç Girer?

Halis Parlak

Recommended Posts

Halis Parlak

Mesela tünele girdiğimde çok hızlı devreye giriyorken şimdi bayağı bir gittikten sonra devreye giriyor.Nedendir acaba?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Halis hocam, bazen bende de oluyor bu durum. Bazen "acaba saati mi var ulen bunun" diye düşünmekten alamıyorum kendimi :)

Yorum bağlantısı

Bazi araclarda tunel aydinlatmasi farkli bir ozellik olarak lanse ediliyor. Belki sizin aracta da vardir boyle birsey.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sensörü yerinden çıkmış ve farklı ışık algılıyor olabilr.. 

Diğer bir ihtimal de, Vw bu.. yeniden kalibre etmek gerekebilir.. 

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Halis hocam, bazen bende de oluyor bu durum. Bazen "acaba saati mi var ulen bunun" diye düşünmekten alamıyorum kendimi :)

ben ekrandan ne şekilde devreye girebileceğini seçiyorum :) erken normal geç :) ona göre ayarlanabiliyor. Düşünemene gerek kalmıyor :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

2,0 Tdi ile hızlı girince sensör algılması geç oluyor. Nede olsa alman mantalatesi hemen kafa basmıyordur :D

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Sani,bende bundan kısa bir zaman önce olmuyordu şimdi nerden çıktı anlamadım? İlk baştan böyle olsa sorun değildi :)

Sensörü yerinden çıkmış ve farklı ışık algılıyor olabilr.. 

Diğer bir ihtimal de, Vw bu.. yeniden kalibre etmek gerekebilir.. 

Uygun bir zamanda uğrarım bizim ustaya.Sensör yerinden çıksa hiç çalışmaz abi.Yanlış mı biliyorum?

2,0 Tdi ile hızlı girince sensör algılması geç oluyor. Nede olsa alman mantalatesi hemen kafa basmıyordur :D

Abi Kağıthane tünelinde 70 km hız sınırlaması var.Ayrıca yavaş giriyorum,kafa basmıyor olabilir :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sensörün nerede ve nasıl çalıştığını bilmiyoruz Hocam.. soketten değil de yerinden çıkmıştır belki. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Bende de hemen devreye giriyor ama çok geç devreden çıkıyor. Yani normal de tünel bittiğinde ne kadar süre açık kalması gerekiyor bu farların?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...