İçeriğe Yönlendir

Ford B-Max Body Kit

Furkan Yavuz

Recommended Posts

Furkan Yavuz

Merhaba arkadaşlar,

B-Max im için Body Kit aradım ama hiç bir yerde bulamadım. Aranızda bulabilen oldu mu acaba?

Yorum bağlantısı
Furkan Yavuz

Sordum b-max için ellerinde olmadığını söylediler :( (Yakın zamanda gelecekmiş ama fiyatları her bir arçası 750 TL civarında :) ön tampon eki 750 TL arka tampon 750 TL spolier 750 tl  ) rjinal fiyatları biraz fazla geldi gözüme

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Mutlu

Bende uzun zamandir ariyorum ama bende bulamadim. Aksarayda bakmadigim yer kalmadi ama bulamadim.parcayi birak b-max i bilmiyolar abi c-max olmasin o doyolar :-D:-D umarim yakin zamanda cikar

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Servisler çok yüksek rakamlar belirtiyor. Dışarıda tarı fiyatına teklif alınabilir. 

Yorum bağlantısı
Furkan Yavuz

Bir süre daha bekleyeceğim herhalde. Henüz dışarıda bulamadım. ayrıca yetkili bayi marşpiyel olmadığını söyledi. en çok istediğim marşpiyeldi .

Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

Oncelikle servisler cikaracak sonrasinda fiberden yan sanayi uretimle daha uygun fiyata alinabilecek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Yavuz

Oncelikle servisler cikaracak sonrasinda fiberden yan sanayi uretimle daha uygun fiyata alinabilecek

İlk arabam olduğu için bu konularda tecrübesizim. Bilgilendirmeniz içn teşekkür ederim .

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Ufuk Çetinkaya 2

Bende uzun zamandir ariyorum ama bende bulamadim. Aksarayda bakmadigim yer kalmadi ama bulamadim.parcayi birak b-max i bilmiyolar abi c-max olmasin o doyolar :-D:-D umarim yakin zamanda cikar

valla bu araca aksesuar vs bulmak nerdeyse imkansız gibi. anca arac kokusu universal :) ben paspas bile bulamadım. servis de saolsun 240 civarı bişey çekti. Çok ucuzdu almadım :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hüseyin Sönmez

Bulmazsınız bulamayacaksınız da, zira piyasadaki adedi süşük olacağından kimse aksesuarı işine girmeyecektir, Fusion'da olduğu gibi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...