İçeriğe Yönlendir

Rehber Senkronize Sorunu

Misafir

Recommended Posts

Rehberimi google ile yedekliyorum. Yada  Dün telefona hard reset attım. Telefonu google ile senkronize ediyorum ama rehber gelmiyor bi türlü. Uçtu mu acaba rehber ?

Yorum bağlantısı

Birkaç kere başıma geldi. Formatta değil ama rehberi manuel sildiğimde, senkronizasyon açık olduğu için, gmaildeki hesabımdaki rehberi de sildi. Genelde ben hafıza kartına da yedeklerim rehberi aradabir. Bilgisayardan Gmail hesabınıza girip kişileri kontrol edin, kişiler duruyorsa sorun yoktur, durmuyorsa, rehber de senkronize olmuş demektir.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Açılışta senkronizasyondan önce yedek almış tahminim.

Evren bey şimdi oradaki numaraları ayfona aktarmaya geldi sıra:)

Yorum bağlantısı

Açılışta senkronizasyondan önce yedek almış tahminim.Evren bey şimdi oradaki numaraları ayfona aktarmaya geldi sıra:)

Ben almıştım 4s'e. Hatta takvimi bile almıştı. Beşiktaşın maç günlerini de görüyordum androiddeki gibi:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ben almıştım 4s'e. Hatta takvimi bile almıştı. Beşiktaşın maç günlerini de görüyordum androiddeki gibi:)

Saygılarımla.

O zaman destek alırım sizden. Kara kara düşünüyordum.
Yorum bağlantısı

Açılışta senkronizasyondan önce yedek almış tahminim.

Evren bey şimdi oradaki numaraları ayfona aktarmaya geldi sıra:)

????? :D

Telefonda bulunanları yeniden yedeklemiştim, onlar var sadece.

Daha önce yedeklemiştim ama olmuştu. Titanyum backup ile de geri getirme şansı yok mudur. 

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Daha önce yedeklemiştim ama olmuştu. Titanyum backup ile de geri getirme şansı yok mudur. 

gmail.com 'da rehber boş mu?

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

sms backup diye bi proğram var . internetden araştırınca bulmuştum . samsung y olan telefonumu değiştirdim wonder aldım . yeni hesap açıyorum ama bi türlü senkronize sonunda yeni telefonda göremiyordum rehberi . araştırıp dururken bu proğramı yükledim tavsiyeler üzerine . hem rehberi hem mesajları ne varsa attım yeni telefona . androidde sıkıntı yokda afyonlarda fark ediyormu bilmiyorum .

Yorum bağlantısı

gmail.com 'da rehber boş mu?

Boş. Değil :)

Aslında boş sanırım. Sim kartta olanları yedekledim tekrar. Onlar var.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

İlginç bir durum, kaç senedir rehberim hep google'da, bu telefonda olmasa da önceki telefonlarda sürekli yeni rom yüklediğim için hep formatlardım cihazı, yeni kurulumdan sonra google'dan gelir rehber.

Acaba hard resetten önce rehber senkronize olmamış mıydı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Anladığım kadarıyla siz boş rehberi yedeklemişsiniz. Backupta neyi backup almışsanız onlar gelir. Siz şayet rehberli şekilde yedek almışsanız rehber geri gelir.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bende deniyorum ama yedeklemiyor nedense anlamadım gitti.Sadece 3 kişi görünüyor rehber kısmında.Senkronizeyi açıyorum ordan kişileri seçiyorum.Son sekronize tarihini şimdiyi gösteriyor ama gmaile bakınca rehber gelmiyor ben mi yanlış yapıyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...