İçeriğe Yönlendir

Takas Sizce

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

Benim eşimde 2012 model ama Nisan 2013 çıkışlı 800 km focus trend var benzinli hb bizim araçla c-max 2011 1.6 titantum ecoboost 60000 km 1 parça boya ile takas imkanımız var aracı istememizin nedeni

1.geniş araç olması

2.180 BG olması

3 .eşimin hayali

Istemememizin nedeni

1.2011 model olması

2. Km olması

3. Ecoboost motoru bilmiyoruz yakıtı nasıl LPG takılabilirmi

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim üzerine 2000 tl verecem sizce

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Lpg takılamıyor, ve ş.içi ortalama 10 Lt yakıyor bilginiz olsun..

eray bey teşekkür ederim
Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Yakıt tüketim değerleri yakındır,focusla kıyas götürmez bir iç hacim ve kullanım rahatlığı vardır,180 bg motoru bir çok araca nal toplatır ancak 2012 model sıfır bir araba verilip bir yaş büyük ve 60.000 km lik bir araç kısmı ise içinize sinmesiyle alakalı bir durum yani bir tur atıp gelseniz notu verirsiniz derim.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Çekilin ben geldim.  Benim arabadan bahsediyolar :)  araba muhtesem. Çok kaçan az yakan. Şehir içi 10 litre anormal bir değer mi ki.  2009 focusum 10.2 litre gosterirken 2011 c max'im 7.7 litre gösteriyor.Tabi sakin kullanımda.  Şu anda 8.1 yakıyor. Trend focus ile ecoboost c max arasında tartışılmaz c max tabiki.  Cam tavan otomatik park sesli yanıt sistemi yokuş kalkış ve iniş desteği ve birsürü özellik.  Bayanlar için hele tam biçilmiş kaftan. Ama ; km bakıldığında fiyat avantajına bakmak lazım.  Ben olsam sahsen o km aracı almam. 

Lpg tam uyumlu değil şu anda ve pahalı. 

tarihinde Necati Öner tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Çekilin ben geldim.  Benim arabadan bahsediyolar :)  araba muhtesem. Çok kaçan az yakan. Şehir içi 10 litre anormal bir değer mi ki.  2009 focusum 10.2 litre gosterirken 2011 c max'im 7.7 litre gösteriyor.Tabi sakin kullanımda.  Şu anda 8.1 yakıyor. Trend focus ile ecoboost c max arasında tartışılmaz c max tabiki.  Cam tavan otomatik park sesli yanıt sistemi yokuş kalkış ve iniş desteği ve birsürü özellik.  Bayanlar için hele tam biçilmiş kaftan. Ama ; km bakıldığında fiyat avantajına bakmak lazım.  Ben olsam sahsen o km aracı almam. 

+1

:D ne yapayım Necati çok güzel yazmışsın

Yorum bağlantısı
Sevgin Yılmaz

Sanırım genişlik olarak her iki araç aynı olacak.Bagaj farkı var,yüksek tavandan dolayı ferah bir yapısı var.Yakıt olarak 1.6 atmosferik motor gibi lpg uyum bilgisi net değil.

Alırdım ben... :)

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Arkadaslar c-max ikinci eli sanki yok gibi ama aracın sıfırı şu an 64000 tl ben takasla 2011 c-max 41000 almış olacam kafa kafa takas diyecem sizce

Yorum bağlantısı
Misafir

Arkadaslar c-max ikinci eli sanki yok gibi ama aracın sıfırı şu an 64000 tl ben takasla 2011 c-max 41000 almış olacam kafa kafa takas diyecem sizce

Araç şu anda piyasada sınıfını en iyilerinden bence. sadece km si beni endişelendiriyor. Benzinli olması ve lpg takılamaması yüzünden millet kaçıyor. Benim araba 39 krş yaktı en son düşünün. Benzinli araç için çok iyi bence.  Çok km yapan biri değilseniz alın bence. Ama fiyat biraz daha aşağı olsa daha iyi gibi sanki. İleride km daha da artacağı için sizde mecburen daha ucuza vereceksiniz. Ama aradaki konfor ve keyfe değişmem derseniz onu bilemem. Uzun yolda özellikle gece arkada oturup o cam tavandan dışarı bakılmanın değeri paha biçilemez :p gerisi için boş verin.

Sanırım genişlik olarak her iki araç aynı olacak.Bagaj farkı var,yüksek tavandan dolayı ferah bir yapısı var.Yakıt olarak 1.6 atmosferik motor gibi lpg uyum bilgisi net değil.

Alırdım ben... :)

LPG uyum bilgisi net işte, tam uymuyor ve pahalı bir sistem. Focus trend ile c max titanyum arasında at ile deve kadar fark var emin olun.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Necati bey fazla km yapılmayacak eşimin 2012 corsasını 1.5 yılda 1800 km yaptı varın siz düşünün artık sadece ikinci eli düşündürüyor

Yorum bağlantısı
Ertuğrul Büber

60.000 km bence fazla km değil.Yeterki araç temiz demiyorum normal kullanılmış olsun.

Yorum bağlantısı
Ali Erkan Aktaşgül

Focus Trendden tonla donanım fazlalığı var ve motoru da çok daha güçlü. Yakıtları 3 aşağı 5 yukarı aynı olacaktır..

Focus 3 sahibi olarak söylüyorum; ben C-Max'i alırdım. Tabi C-Max'i gözü kapalı almayın iyi bir ustaya motor ve boya yönünden baktırın. Yapabiliyorsanız servis ve kasko kayıtlarını çıkartın. Kazası veya garantiden yapılmış büyük bir servis kaydı var mı baktırın derim.

Benim araba konusunda yaklaşımım her zaman; 2 yaş yaşlısı olsun ama dolusu olsundur. Siznkinde ekstradan bir de C-Max olacak olması var..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...