İçeriğe Yönlendir

Bayram Trafigi Tavsiyeleriniz

Ali Karagöz

Recommended Posts

Selçuk Keleş

Abi kaşda tanıdklar var havalar lokum gibiymiş bu mevsimde en güzel yer denize de girilir.Bende bayramda yolcuğu sevmiyorum çekilmez oluyor ya otobüsle 11 ekim cuma kuşadası yolcusuyum annemler orda onları almaya gidiyorum 9 günde çok uzun bir süre :) gerçi çok soğumuş oralar ya denizin havası yeter.

Deniz için gitmiycem ama şu anda hava gayet iyi gördüğüm tam gezme havası. Bakacaz artık.

Yorum bağlantısı
Ali Karagöz

Yapacak bsy yok ben en iyisi sabahi beklemeden cuma gunu gece 10 2 gibi yollara dusim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Yapacak bsy yok ben en iyisi sabahi beklemeden cuma gunu gece 10 2 gibi yollara dusim

Mümkünse gece 2-3 gibi çıkın nispeten daha sakin oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Mert, o yolu hiç kullanmadım. En iyi yol bildiğim yoldur deyip Balıkesir, Manisa üzerinden gideceğim... 

Susurluk'ta yol çalışması ızdırabı var. Ben de Kuşadası'na gideceğim. Ne yapsak? Yahu İstanbul'da yaşaması bir dert, gelmesi gitmesi de bir dert :D

Yorum bağlantısı
İlyas Baykal

Arkadaslar kurban bayraminda istanbuldan adanaya gidecegim bayram sali gunu ben cumartesi sabah 3 4 gibi istanbuldan yola cikmayi dusunuyorum bu saatte istanbulda izmitte boluda filan trafige takilirmiyim yada bana tavsiye edebileceginiz bir zaman varmi yola cikmam kinusunda?

Aksaray bolgesınde yol çalışması var dikkatli olun su anda bıle trafık kılıtlenıyor bayramda dusunemıyorum Ağaçlı tesıslerı ıle Yenı otogar arası sıkıntılı

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
(düzenlendi)

Bolu ya kar yağmış d-100 yolu kapanmış hayırlı olsun

tarihinde Erdoğan Temur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Ben de kısmetse Cuma günü çıkacam ve bayramın 3. günü dönecem. Trafik yüzünden tatili kısa tuttum. Bir de tatillerde İstanbul'un tadı bir başka oluyor. Kalan 3 günde de İstanbul'u yaşayacam. 

İstanbul-İzmir gibi Ege yapacak arkadaşlar Çanakkale üzerinden gitmesinler. Tekirdağ, Malkara, Keşan gibi yerlerde (hele,hele özellikle dönüşte, İstanbul'a kadar) yoğun bir trafikle karşılaşırlar. Aman dikkat. Bir de Gelibolu-Lapseki, Eceabat-Çanakkale feribotlarında yoğun kuyruklar olacaktır. Eceabat şehiriçinden itibaren itibaren ızdırap başlar. En iyisi Yenikapı-Pendik-Yalova-Mudanya hatlarında İDO kullanmak. Bandırma'yı tavsiye etmiyorum. Babamlara dün akşam almaya kalktım 221 tl gibi karaborsa bir fiyat yapmışlar.  

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Yarım ada da hidayetin koyunu bir gör derim abi cennetten bir köşe,kekova tekne turuda harika olur birde saklıkentı görmek lazım abi iyi tatiller.

Sağol :)

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

E5i kullanın Gebze'den itibaren Bolu'ya kadar.

İzmit E-5 te yol yapım çalışmaları var hatta iki yerde köprülü kavşak çalışması var otobandan daha kötü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Güzel memleketim, böyle dertler yok tasalar yokk ohhh :)

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Güzel memleketim, böyle dertler yok tasalar yokk ohhh :)

Senin kalkıp bir yere gitmek gibi bir derdin de yok ki.

O yüzden senin trafik derdin de yok.

Temelin 10 tl lik benzinle benzin zammından etkilenmemesi gibi bir durum bu. :D

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Senin kalkıp bir yere gitmek gibi bir derdin de yok ki.

O yüzden senin trafik derdin de yok.

Temelin 10 tl lik benzinle benzin zammından etkilenmemesi gibi bir durum bu. :D

Bak ne güzel açıkladın abi :) Memleketimdeyim, baştan sona 20 dakikada gidilebiliyor memleketim :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...