İçeriğe Yönlendir

Orjinal 17'' Fiesta Jantı Için Istenen Ücret !

İnanç AKTI

Recommended Posts

İnanç AKTI

Arkadaşlar aşağıda ki jant için servisten fiyat aldım. Aynı jantın donuk beyaz rengi de mevcut. Tanesi 896 TL :) Yorumları size bırakıyorum...

t7y9j.jpg

t7ycg.jpg

Yorum bağlantısı
Cihan Yaşar

Arkadaşlar aşağıda ki jant için servisten fiyat aldım. Aynı jantın donuk beyaz rengi de mevcut. Tanesi 896 TL :) Yorumları size bırakıyorum...

14 olcusu var mı?

Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

Sizin araciniz makyajli kasa ve daha farklib17 inc jant modelleri mevcut. Fiyat konusuna gelince normal diyorum hatta euro bazinda baktigimizda ben yaklasik iki sene once aldigimda ayni parayi vermistim

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Misafir

benım aracımın orjınal jantı arabamın jantına vurdular kaskodan yapıldı yenısı geldı 800 tl fiyatı var 16'' bence bu uygun bile.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Orjinal jant için uygun bir fiyat.

Replika jantların fiyatlarına alıştığımızdan orjinal jantlar pahalı geliyor. Ama modifiye'de öyle ucuz bir şey değil..

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Harbi iyi paraymış ama mutlaka yakışacaktır...

Yorum bağlantısı
İnanç AKTI

Orjinal olduğundan fiyat tabi ki yüksek olacaktır ama Vw' de 18'' orjinal jant fiyatı 1.000 TL' ye geliyordu :) Geçen hafta O.z Racing Leggenda sordum İtalya' dan özel siparişle gelecekti o bile 2.500 TL tutuyordu :) Muhtemelen daha hafiftir ve sağlamdır diye düşünüyorum.

Maalesef sadece 17 ölçüsünde mevcut.

14 olcusu var mı?

Yorum bağlantısı
İnanç AKTI

18'' için 1100 + Kdv denildi banada

orjinal olması imkansız bence ;)

Sizin araciniz makyajli kasa ve daha farklib17 inc jant modelleri mevcut. Fiyat konusuna gelince normal diyorum hatta euro bazinda baktigimizda ben yaklasik iki sene once aldigimda ayni parayi vermistim

Aslında makyajlı için gelen jantlara bakacaktım ama kafam bu janta takıldığı için buna baktım. Önümüzde ki hafta tekrar gidip bakarım. Fiyat alıp sizlerle paylaşırım.

Çok normal çünkü TR de yok... 

Forumda kullanan arkadaşlar var ;)

Yorum bağlantısı
İnanç AKTI

Sorduğum focus için adet fiyatıydı yanlış anladınız 4400+Kdv yani ortalama 5200 civarı

çok pardon :) çok uçuk fiyatları var gerçekten.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Servis fiyatları kaskoya göre belirleniyor.

Yani servisten jantı sadece sigorta şirketleri aldığı için fiyat tavan.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

orjinal olması imkansız bence ;)

Aslında makyajlı için gelen jantlara bakacaktım ama kafam bu janta takıldığı için buna baktım. Önümüzde ki hafta tekrar gidip bakarım. Fiyat alıp sizlerle paylaşırım.

Forumda kullanan arkadaşlar var ;)

Onlarda bu şekilde hatta daha pahalı fiyatlara getirttiler... Fiyatlar gayet normal pahalı değil yani... Örnek : Doğu Kemik... 

Yorum bağlantısı
Ali Çukur

Yenisi öyle ama 2. eli para etmiyor. Arkadaşım Türkiye ye ilk getirenlerdendi çiziksiz az kullanılmış lastikleriyle 2.650 TL ye vermişti :'(

Yorum bağlantısı
İnanç AKTI

Aslında orjinal olup daha ucuz modellerde var. Tanesi 550 TL' ye de var. Sanırım O.Z almak daha akıllıca gibi ;)

Yorum bağlantısı
İnanç AKTI

Şuan araçta RS jantlar var, bir miktar nakite ihtiyacım olduğundan satıyorum. Mart ayına kadar 15'' orjinal jantlar ve kış lastiklerimle geçireceğim ( hazır kış gelmişken ) Daha sonra da O.Z Racing alacağım. Orjinal Ford jantları daha pahalı maalesef. Ama jant fiyatları şoka uğrattı beni. Bu kadar pahalı beklemiyordum.

Yorum bağlantısı
Ali Çukur

lastikleri ne kadara almıştı hocam ,bence yine iyi satmış  :)

17 lere alınacak orta kaliteli lastiğin tanesi 250 - 300 tl bence iyiye değil çok uyguna satıldı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

Yenisi öyle ama 2. eli para etmiyor. Arkadaşım Türkiye ye ilk getirenlerdendi çiziksiz az kullanılmış lastikleriyle 2.650 TL ye vermişti :'(

Ali yanlış anlamadıysam Cem' in araçtan bahsediyorsun. Üzerinde Dunlop lastik vardı. 350 TL tanesi desek zaten ikinci elde değeri makximum 150 TL olur ki jantlar 2.000 TL ye gelir ve ikinci elde iyi fiyat bence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Çukur

Ali yanlış anlamadıysam Cem' in araçtan bahsediyorsun. Üzerinde Dunlop lastik vardı. 350 TL tanesi desek zaten ikinci elde değeri makximum 150 TL olur ki jantlar 2.000 TL ye gelir ve ikinci elde iyi fiyat bence

Evet Doğu.

Yalnız fiyat bana uygun gelmişti biliyorsun Cem çok titizdir...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bazı yedek parça fiyatları dudak uçuklatır, jant teyp gibi. Bunlar genelde tek adet olarak hasar/kasko faturasında görülür, 4 adetinin müşteriye satıldığının faturasını ben hiç görmedim, gören varsa bize de haber versin.

Yorum bağlantısı
Nadir Karaca

17'' alcam bende aynı model bekliyom gelecekmiş haftaya bursa şentürklere

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Barış Gür

Tabi ki zevkler tartışılmaz, bazı insanlarda orijinal parça bazılarında modifiye parça sevdası oluyor bu yüzden akıl veriyor gibi olmak istemem yanlış anlamayın ancak Alman menşeyli orijinal Ford Racing jantları satılıyor Ford Racing'in kendi sitesinden ve fiyatları da çok daha uygun incelemenizi öneririm. Şahsen MK7 1.6 Sport'um için o jantlara göz koymuş durumdayım, lakin kargosu biraz sıkıntılı olabilir. Denemedim, deneyen de tanımıyorum ne yazık ki.

Orijinal jantlarda biraz yedek parça mantığıyla yaklaşıyorlar ve gereğinden pahalı oluyor o yüzden hiç değilse verdiğiniz paraya OZ öneren arkadaşın da dediği gibi en azından performans artışı sunan bir jant alabilirsiniz. OZ jant başına neredeyse 1-1,5 kg daha hafiftir, Ford Racing'in de daha hafif bir alüminyum alaşımı sattığına eminim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...