İçeriğe Yönlendir

Mp4 Çevirici ?

Hayrettin Bahadir

Recommended Posts

Hayrettin Bahadir

Arkadaşalar, uzun seyehatleri kolaylaştırmak için oğluma bir kaç çizgi film ve müzik indirdim ve bunları SD kartta yükledim. Fakat hepsi MP4 formatında olduğu için şu altta gördüğünüz kafalık açmıyor.
Bunları ne şekilde ve hangi yolu izleyerek izlenebilir hale getirebilirim?

aqgkj.png

281g9af.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Formatfactory programı ile avi formatına çevirin. Formatfactory hem ücretsiz hem basit bir program ve sağlıklı sonuç veriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

Formatfactory programı ile avi formatına çevirin. Formatfactory hem ücretsiz hem basit bir program ve sağlıklı sonuç veriyor.

+234235.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Tamam ben programı kullanarak çevirme yaptım da video ters gözüküyor benim. videoyu nasıl düzeltebilirim ?

Sen ya ayarla oynadın ya da video zaten tersti.

Çünkü daha bugüne kadar bir sorun yaşamadım. Heleki video ters görmedim.

Yorum bağlantısı
Enes Suzen

bende avi ye çeviriyorum ama video klipler yine açılmıyor usb yoluyla acmaya çalışıyorum :unknw:

Yorum bağlantısı
Emre Ünal2

Video convertet programını birkaç kez kullandım. Bence oldukça başarılı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Arkadaşlar daha önceden kaydettiğim videolar MP4 formatında olduğı için ben onları varmiş olduğunuz çevirici programlar ile AVİ formatına çevirdim ama yine açmıyor?   :nea:  :nea:

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün
(düzenlendi)

Probleminiz çözünürlük kaynaklı olabilir mi ? Bazen video çözünürlüğü çok yüksek olduğunda üniteler açmayabiliyor. Formatı yine mp4 bırakıp, çözünürlüğü düşürüp bir daha denemenizi tavsiye ederim.

tarihinde Mustafa Yenigün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...