İçeriğe Yönlendir

Fiesta V Ya Punto Jant Kapağı Alsam Nasıl Olur ?

Mustafa Egirdir

Recommended Posts

Mustafa Egirdir

Arkadaşlar gitgeller arasında kaldım. Veritabanınızı alt üst ettim. Oz dan daha iyi yakışan jant yok ama oz unda fiyatları beni cok aşıyor.Replicalarda hem ağır hem güvensiz bence. Orjinal kapakları gördükçede canım sıkılıyor. Aklıma söyle bir çözüm geliyor sizce nasıl olur.

Alttaki punto jant kapağını alıp boyayıp kullanayım diyorum. Şerit kısmını turuncuya boyayıp geri kalanınıda beyaza boyayarak turuncu-beyaz kombinasyonumu kullanmayı düşünüyorum Furkan Gürdeniz' arkadaşımızın jantları gibi ama resimdeki işaretlediğim yerleri yani kolları beyaz olacak şekilde sizce nasıl olur.Araçta panjur lipi; aynalar yan cam direkleri ve bagaj citasını turuncu folyo ile kaplayacağım nasıl olur sizce.

tf3w8.jpg

img1909k.jpg

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz
(düzenlendi)

turuncu ve beyaz  :unsure2:      :nea:    bu model jant kapağı güzel olabilir ama hiç boyamadan takın fiat logosunu iptal edin...

tarihinde Ümit Mavigöz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Yaşar

Arkadaşlar gitgeller arasında kaldım. Veritabanınızı alt üst ettim. Oz dan daha iyi yakışan jant yok ama oz unda fiyatları beni cok aşıyor.Replicalarda hem ağır hem güvensiz bence. Orjinal kapakları gördükçede canım sıkılıyor. Aklıma söyle bir çözüm geliyor sizce nasıl olur.

Alttaki punto jant kapağını alıp boyayıp kullanayım diyorum. Şerit kısmını turuncuya boyayıp geri kalanınıda beyaza boyayarak turuncu-beyaz kombinasyonumu kullanmayı düşünüyorum Furkan Gürdeniz' arkadaşımızın jantları gibi ama resimdeki işaretlediğim yerleri yani kolları beyaz olacak şekilde sizce nasıl olur.Araçta panjur lipi; aynalar yan cam direkleri ve bagaj citasını turuncu folyo ile kaplayacağım nasıl olur sizce.

tf3w8.jpg

img1909k.jpg

4 kapak fıyatı nedir?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

fiat kapağı bijon somunu ile monte edilir, uymaz forda

Yorum bağlantısı
Mustafa Egirdir

Bijon aralıkları aynı degil mı ki fiatla jantlar uyuyormuş ama ?

Yan sanayi kapağın takımı 40 orijinali ise 80tl mis

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Görkem Tuğral

Enkei rp f1 baktınızmı ? Ben daha yakışmadığı araba görmedim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...