İçeriğe Yönlendir

Sabiha Gökçen Otopark Alternatifi?

Emrah Akdoğan

Recommended Posts

Emrah Akdoğan

Selamlar herkese, nasipse salı akşam trabzona uçacağız pazar sabah 06:30 gibi döneceğiz. Avrupa yakasında oturduğumdan arabamla gidesim geliyor ama otopark 60-70 lira tutuyor, bilet gisiş ve geliş ayrı firma o yüzden kampanya yok. Düğün vesilesiyle kıyaget ve eşya da olacak toplu taşıma zahmetli. Çıkamadım işin içinden. Ne tavsiye edebilirsiniz acaba ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Finanscard'ın %50 indirimli valesi var. Ben 1 hafta için 70TL vermiştim. Otopark ile görüşmenizi öneririm.

Ayrıca, havalimanı dışında pegasus ile uçuyorsunuz otopark var, havalimanına shuttle ile geçiyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün
(düzenlendi)

Sabiha Gökçen'e yakın Pegasus'un Ekopark'ı var. Gidiş dönüş biletiniz Pegasus'tan ise günlük 10 TL gibi bir fiyatla araç bırakabiliyorsunuz. Biletlerinizden sadece bir yönü Pegasus'tan ise hizmet vermiyor olabilirler. Pegasus Ekopark'a aracınızı bıraktıktan sonra kısa aralıklarla kalkan Pegasus servisleriyle 5 dakika içinde havaalanında olabilirsiniz. Yalnız bir süre önce o bölgede bir yol çalışması vardı, Ekopark çalışmıyor olabilir.

Yine Ekopark'a giderken sağda İspark'ın otoparkı var, onun da fiyatları çok yüksek değildi ama kalacağınız süre dikkate alınırsa 60 TL'den az tutmayabilir.

Yine kredi kartı ile anlaşmalı dahili havaalanı otoparkını kullanma şansınız var, Garanti / Finansbank veya İş Bankası kredi kartları ile %50 ya da karta göre değişen oranlarda indirimli park hizmeti veriyorlar. Ancak dahili otopark zaten pahalı olduğu için %50'si bile yine minimum 50-60 TL tutacaktır.

http://www.sabihagokcen.aero/yolcu-ve-ziyaretciler/ulasim-ve-otopark/otopark/otopark-ucreti

Taksim'den Sabiha Gökçen'e giden Havataş servisleri var. Ancak kalabalıksanız ekonomik olmayabilir.

http://havatas.com/Otobus.aspx?i=3

tarihinde Mustafa Yenigün tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Sabiha gökçende KESİNLİKLE vale prk kullanmayın. sürekli normal otoparkı kullanıyorum ve araçları çalmış gibi kullanıyorlar. böyle birşey olamaz. bri keresinde bir bebeği ezecekti eleman. geçen hafta da şikayet ettim. bir daha görürsem deli gibi kullanan mirasyedi gibi kullanan polise gideceğim dedim.

ispark var ona bırakın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Yakında AVM var diye biliyorum. Oraya bırakın, ordan da taksi veya otobüs ile devam edin ;)

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Havalimanina cok yakin bir alışveriş merkezi var. Atlantis avm. Otoparki genelde boş olur. Sizin için iyi bir alternatif olabilir.

Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

avm den arabayı çekmesinler sonra :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Safak Acar

awm otoparkları 0-30 dk ka ücretsiz değilmi ? bir haftada ne tutar hesaplayın.. + bir hafta sabit noktada kalınca aracı cektirirler.

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Atlantis'e yakın bir de çarşı gibi bir yer var. Öle avm falan da değil. Tam önünde de İETT durağı var. Araç oraya park edilebilir bence...

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

avm den arabayı çekmesinler sonra :)

avm tutulmayan bir avm, viaport açıldıktan sonra oraya kimse uğramaz oldu. içine girseniz hayalet şehir gibi :)  öyle paralı filan otoparkı da yok ayrıca. kimse tarafından da bilinmiyor. 

evim havalimanına 10 dk mesafede. isterseniz aracınızı bizim sitenin otoparkına koyalım. aracım olsaydı sizi havalananına kadar da bırakabilirdim. ama ulaşım konusunda sıkıntı yok. otobüsler var sitenin önünden.  

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

avm tutulmayan bir avm, viaport açıldıktan sonra oraya kimse uğramaz oldu. içine girseniz hayalet şehir gibi :) öyle paralı filan otoparkı da yok ayrıca. kimse tarafından da bilinmiyor.

evim havalimanına 10 dk mesafede. isterseniz aracınızı bizim sitenin otoparkına koyalım. aracım olsaydı sizi havalananına kadar da bırakabilirdim. ama ulaşım konusunda sıkıntı yok. otobüsler var sitenin önünden.

değerlendireyim hocam çok sağol :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

4 günlük paket almak en mantıklısı bence

Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

Avrupa yakasında nerede oturuyorsunuz?

küçük çekmece
Yorum bağlantısı
Koray Ceylan

Selam, evim hava alanına 10km alttaki linkle gösterdiğim yere park edin taksi durağı var taksiyle devam edersiniz salı günü istanbulda olsaydım apartmanın otoparkına çekerdiniz ama ankaraya gidiyorum iyi yolculuklar size.

https://maps.google.com/maps?saddr=%C4%B0n%C3%B6n%C3%BC+Cd&daddr=Sabiha+G%C3%B6k%C3%A7en+Havaliman%C4%B1,+Sanayi+Mh.,+34906+%C4%B0stanbul&hl=tr&ie=UTF8&ll=40.862771,29.293413&spn=0.015011,0.033023&sll=40.86897,29.302554&sspn=0.030019,0.066047&geocode=FYh4bwIdS9W-*** küfür ***%3BFZZEcAIdcUm_ASlToST0y9vKFDF02piATcrvrA&gl=tr&mra=prev&t=m&z=16

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

Sabiha gökçende KESİNLİKLE vale prk kullanmayın. sürekli normal otoparkı kullanıyorum ve araçları çalmış gibi kullanıyorlar. böyle birşey olamaz. bri keresinde bir bebeği ezecekti eleman. geçen hafta da şikayet ettim. bir daha görürsem deli gibi kullanan mirasyedi gibi kullanan polise gideceğim dedim.

ispark var ona bırakın.

İsparkın sitesinde otoparkı göremedim yeri nerde acaba ?

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

İsparkın sitesinde otoparkı göremedim yeri nerde acaba ?

Pegasus ekoparkin hemen yaninda. Kurtköy saglik ocağınin yanindan giriş yapabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...