İçeriğe Yönlendir

Eskiler...

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Haftasonu, bayram öncesi, herkes tatile çıkmış, forum neredeyse bom boş... Can sıkıntısı hat safhada.. Vee derken nette keşfettiğim bir site.. Önce hafif bir tebessüm.. Sonrasında bol kahkahalı yarılmalar..  :hohoho:

Güzel bir portre fotoğrafınızı ayarlayın, soldaki START a basın, yıllara göre kendinizi seyredin. Ben favorimi ekledim..  :D

http://yearbookyourself.com/

vjvbLfc.jpg?1

Yorum bağlantısı
Misafir

Ten renginizi ayarlayabiliyor, kafanızı hafif sağ yada sola çevirerek portreler içine tam uyumlu hale getirebiliyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

2njimjc.png

Bu nedir arkadaş? kendimden tiksindim yaaa :shok:  :shok:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

2njimjc.png

Bu nedir arkadaş? kendimden tiksindim yaaa :shok:  :shok:

Olmamış, aslında olması gerekenden daha komik olmuş  :D İlk eklediğinizde fotoğrafınızı çizgili bir kalıba oturtuyorsunuz. Gözler, ağız, burun tam hizzalanmalı. Sonra ver elini 80 ler 90 lar...

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
  • 6 ay sonra...

Haftanın son iş gün, saatler geçmiyordur. Canınız sıkılmıştır.. Biraz gülün istedim. Tümü bizzat benim.  ;)  :D

SEC0puA.jpg

hRliuc4.jpg

vzhAsxn.jpg

YMJvS9E.jpg

zhSCnMa.jpg

diTaMMK.jpg

4oAELnZ.jpg

ScVpqKp.jpg

gZRDk4M.jpg

ufAoSYY.jpg

LogxZlg.jpg

Yorum bağlantısı

Ne kadarı fotoşop bunların :D

:D Abi fotoş motoş yok. İlk mesajdaki linkten 2 dakkada yapılıyor. Önce bir portre fotoğrafınızı çizgili bir kalıba oturtuyorsunuz. Gözler, ağız, burun tam hizzalanmalı. Daha sonra aşağıdan yılları seçerek ten renginizi ayarlayabiliyor, kafanızı hafif sağ yada sola çevirerek portreler içine tam uyumlu hale getirebiliyorsunuz. 

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Anlaşılan bugün işin gücün yokmuş Kerem. [emoji2] ellerine sağlık çok güldüm. [emoji1]

Yorum bağlantısı

Anlaşılan bugün işin gücün yokmuş Kerem. [emoji2] ellerine sağlık çok güldüm. [emoji1]

Yok be hocam. 5 dakikada yapılan işlem. :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...