İçeriğe Yönlendir

Hız Felakettir. Aşırısı Katliam...

Selim Kaya

Recommended Posts

Ali Gök
(düzenlendi)

para kazanmak için koca tırlarla terör esitiryorlar. dağdaki teröristten hiç farkı yok

para toplamak için beline silah takıp vermeyeni vuran mafyadan da farkı yok

polis istede 15 günde mum gibi yapar hepsini. eğer isterse...

canımıza kastediyorlar resmen kimse hafifletmesin bu harfiyatcıların sürüş tarzını

bana vurdu bitanesi işte diyorki uyudum . hala çok inandırıcı gelmiyor acele acele giderken telefona bakıp vurdu %90 ama bahane uyudum farketmedim vs.

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Eski oturduğum evde karşı komşum bu işi yapıyor ailecek. Omocan omonak. Ona kaç defa dedim hatta bir üyemizin arabasına da çarpmıştı. Uyarıları hikaye iş verenin. Kolluk kuvvetleri çare olacak 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Gök yazdı:

para kazanmak için koca tırlarla terör esitiryorlar. dağdaki teröristten hiç farkı yok

para toplamak için beline silah takıp vermeyeni vuran mafyadan da farkı yok

polis istede 15 günde mum gibi yapar hepsini. eğer isterse...

canımıza kastediyorlar resmen kimse hafifletmesin bu harfiyatcıların sürüş tarzını

bana vurdu bitanesi işte diyorki uyudum . hala çok inandırıcı gelmiyor acele acele giderken telefona bakıp vurdu %90 ama bahane uyudum farketmedim vs.

adam zaten sistemde pek çoğundan daha köle olduğu için bir tür uyku halini normal kabul ettiği de bir gerçek. hepimiz uyuyoruz sistemde yaşarken ama bazılarımızınki daha hafif neyseki.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Şimdi haberlerde izledim mahkeme 6. Kez bilirkişi raporu istemiş, yorum yapmıyorum.
68f194b2acb1c156527c3533018881d5.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

sıkıntı toplumun kendisinde arkadaşlar, bu iş ancak zorlamayla düzelir, her alanda, toplum artık iyi bitik, bu iş düz kanunla ve demokrasiylede çözülmez benden demesi, bize ne lazım belli, sopa, şöyle ne biliyim 30 sene hard komunizm (desteklediğimden değil zorlama yöntemi olarakaklıma geldi) gibi birşey olacak zorla sokacaksın kafaya zorla okutacaksın zorla öğreteceksin kafaya işleyecek, 2-3 nesil sonra mum gibi olan topluma tekrar Cumhuriyeti geri vereceksin, bizde kültür yok, AB nin bizi almama sebeblerinden birincisi bu bence, yok arkadaş yok işte, Cumhuriyetin ilk yıllarındaki halimize bir bak birde şimdikine, gittikçe kötüledik arada filmi kopardılar bitti iş, işin kötüsü buna izin verende bu toplum, birey olamamış cahil toplumlarda bu olur işte.... ne yazıkki....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...