İçeriğe Yönlendir

Isofix Fiesta Yardım

Cemil Akkuş

Recommended Posts

Cemil Akkuş

Öncelikle isofix konusunu forumda aradım ama farklı modellerde konu başlığına rastladım.Eğer yanlış yere açtıysam başlığı bilgi kirliliği için kusura bakmayın adminlerim.Benim araç '13 fiesta,araçta isofix bağlantısı olduğu yazıyor ama el kitabında yeterli bilgi yok.hatta koltuklarımda isofix yazıyor.bugün biraz baktım ama çözemedim.Allah izin verirse 2 aya misafirim geliyor,puset denilen bişe aldım bebek için arabayada monte ediliyormuş ama bu konuda hiç bir bilgim yok.tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.bu isofix bağlantısı koltugun neresinde nasıl bağlanır,ayrı bir aparat gerekiyormu aldıgım puset uyumlumudur ?Bu konuda bildiklerinizi paylaşır mısınız? bu arada puset şöle bişe link vereyim direk  http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/beneto-bt-375-benita-tasima-koltugu-siyah-95573305

Yorum bağlantısı
Tayfun Doğan

Bu aldığınız ürün emniyet kemeri yardımıyla bağlanıyor. İsofix e gerek yok. Baza alırsanız isofix lazım olur. Koltuğun isofix yazan yerinde delik var oradan elinizi uzatın 1-2 cm içeride Demir bir bağlantı yeri var. Iste orası isofix bağlantı noktası. Bu ürünle alakası yok ama. Isofix baza diye aratın. Ürünü göreceksiniz.

Yorum bağlantısı
Cemil Akkuş

Demek benim ürün isofix uyumlu değil anladım.Teşekkür ederim Tayfun kardeşim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...