İçeriğe Yönlendir

Samsung S3 Mini Kipa Kampanya 699 Tl

Ferhat Çengeloğlu

Recommended Posts

Ferhat Çengeloğlu

Samsung s3 mini kipa kampanya 699 tl fiyatı iyi mi? almalı mıyım yoksa başka öneri var mı? üst limit 700 tl.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ferhat Çengeloğlu
(düzenlendi)

Telefon almak için karar verdiğimde 450 tl ile başladım. Buda olmaz mı şuda olmaz mı derken kendimi 700 tl de buldum. 700 ü geçersem arkası da gelecek gibi korktum ve sabitledim. Çağlar abi fiyat ve üst limiti görünce beğendi sanırsam.

tarihinde Ferhat Çengeloğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Samet Yarın

İyi fiyat kipaya güvenebilirsiniz de işinizi görecek güzel bir cihaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Can Ergül

Hemen hemen her yerde aynı fiyat zaten. 20-30 'un peşinde değilseniz kendi bayisinden alın, ileride arıza durumunda ne kadar faydası olduğunu görürüsünüz.

Bence s3 mini için 730 liraya kadar her yol mübah :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ferhat Çengeloğlu

İkinci el sıkıntı olmazsa, forumda var bi tane satılık.Ancak sıfır alırım diyorsanız 629 liraları gördü bu telefon.mesela :

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s3-mini-i8190-cep-telefonu-95223880

Forumdaki ilan:

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/249188-samsung-s3-mini-ve-iphone-4/

teşekkürler. sıfır alma niyetindeyim. alacağım cihazı görmeliyim dokunmalıyım ancak içim rahat eder.

Hemen hemen her yerde aynı fiyat zaten. 20-30 'un peşinde değilseniz kendi bayisinden alın, ileride arıza durumunda ne kadar faydası olduğunu görürüsünüz.

Bence s3 mini için 730 liraya kadar her yol mübah :)

teşekkürler. kastettiğiniz bayiyi ben tam olarak anlamadım.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

General Mobile Discovery öneriyorum 2 aydır kullanıyorum fiyatı 650 tl.Zaten özellik olarak s3 ile karşılaştırılıyor pişman olmassınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

S3e hatta s3 miniye bundan böyle para verilmez. Benden söylemesi. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gündüz Can Yılmaz

s3 mini için çok gibime geliyor ama genel olarak o fiyattalar zaten

Yorum bağlantısı
Burak Değer

neye verilir peki bu fiyatlar ,seçenek ?

General Mobile discovery é verilir mesela :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Ben de bu civarlarda bir telefon balıyorum. Hatta konu da açtım forumda orta sınıf telefon önerileri diyerek. S3 mini fiyatına göre güzel bir seçenek ama sanırım amiral gemisi bir modelin minisi olarak geçtiği için çok cezbedici olmuyor, S3'ün gölgesinde kalıyor. Benim gördüğüm diğer alternatfiler; Sony Xperia M. Bu model çok fazla yok alışveriş sitelerinde, Turkcell'in sitesinde gözüküyor. Huwaei P1 veya P6 olabilir, Discovery son günlerin modası, Lg'nin L7, L9 modelleri olabiliyor bu fiyatlara. Nokia'nın da Lumia 720'de Selçuk Bey'in alternatif önerisiydi. Bir inceleyin modelleri, belki hoşunuza gider.

Saygılarımla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

neye verilir peki bu fiyatlar ,seçenek ? 

Discovery, p6, desire x, 

Samsunga cep teleofnunda birdaha 5 kuruş vermem ayrı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bütçeyi zorlayıp P6 alın,aradaki fark inanılmaz.Çok hızlı bir telefon.

Yorum bağlantısı
Ferhat Çengeloğlu

ilginiz için teşekkürler ama dedesi samsung galaxy ace almış.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...