İçeriğe Yönlendir

Gölbaşı Eryaman Yol Tarifi.

Ali Ozan Yurtsever

Recommended Posts

Ali Ozan Yurtsever

Selamlar yarın sabah izmirden çıkıp gölbaşında bir yere uğrayıp Eryaman optimuma doğru yol alacağım. göl başından sonra çevreyolu levhalarından ne tarafa dönmem lazım hangi levhayı takıp edeyim çevre yolu için. . .

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

ok. bu iki levha ardışık mı arada başka sapaklar var mı acaba?

Samsun havaalanı falan vardı bir de galiba çünkü bir kere yanlış girdim batıkentten çıktım ama nasıl yanlış girdim hatırlamıyorum . . :)

Yorum bağlantısı
Can Ergül

ardışık abicim, istanbul yolundan gideceksiniz biyerden sonra istanbul ile beypazarı levhaları ayrılacak bundan sonrasında beypazarını takip edin

Gerçi Eskişehir istikametinden gidip ümitköy kavşağından eryaman levhasını takip etmek daha kestirme gibi :D şimdi aklıma geldi.

İkinci rota daha mantıklı abi, Eskişehir istikametini takip edin, 10-12 km sonra eryaman levhalarını takip edin ( bu daha mantıklı :) )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

peki ozaman eryamanın neresinden çıkacağım. optimumun karşındaki siteye gideceğim. ilk dediğin yer tam optimumun oraya çıkıyor galiba onu biliyorum. ikinci rota?

Yorum bağlantısı
Can Ergül

aynı şekilde bu da çıkar abi, tek yapman gereken sincan-eryaman istikametine döndükten sonra önüne çıkacak olan ayaş-beypazarı levhasını takip etmek :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Şimdi can kardeşim şöyle son bi tekrar etsek iyi ce pekişse ya :D sana zahmet emin olmak istedim. bana bir rotayı seçip detaylı soylermisin kısa olması önemli değil kolay olması önemli sana zahmet :)

başlangıç noktam gölbaşı

:D

Yorum bağlantısı
Can Ergül

Abien kısası şu ;

Eskişehir -- Sincan Eryaman -- Ayaş Beypazarı. Bu üçü optimumun önüne kadar çıkarır :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

çok teşekkür ettim Cancım sağolasın. . .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Ali Bey iyi geceler,

Gölbaşı'ndan  Ankara şehir merkezi yönüne yönelip, sağdan çevre yoluna (Eskişehir-İzmir-İstanbul levhası) çıkıp, önce Eskişehir-İzmir sonra da Etimesgut-Sincan sapaklarını geçip, Organize Sanayi-Ayaş sapağından döner dönmez Optimum'un önüne çıkıyorsunuz. Optimumu 100 m geçince soldan U dönüşü noktasından dönüp Doğakent ve devamı sitelere ulaşmış oluyorsunuz. 17 yıllık bir Eryamanlı olarak hayırlı yolculuklar dilerim...  http://harita.yandex.com.tr/?rtext=39.801609%2C32.805636~39.968349%2C32.625811&sll=32.635650%2C39.962238&sspn=0.088062%2C0.037581&rtm=atm&source=route&ll=32.635650%2C39.962238&spn=0.088062%2C0.037581&z=14&l=map%2Cstv

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

cok teşekkür ederimm tam olarak dogakent sitesine gidecegim.;) cok sagolun.

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Bu arada sapaklari gecip gerken o sapaklara sirasiyla donecekmiyim. Transit mi gececegim. Yani once eskisehir izmire.sora etimesgut sincana sonrada ayas a mi donecegim.algi sorunum var sanmayin lutfen emin olmak istedim :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Bu arada sapaklari gecip gerken o sapaklara sirasiyla donecekmiyim. Transit mi gececegim. Yani once eskisehir izmire.sora etimesgut sincana sonrada ayas a mi donecegim.algi sorunum var sanmayin lutfen emin olmak istedim :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

hayir o sapaklara donmeyip son sapak olan org.san-ayas levhasindan doneceksiniz
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Uyari gec geldi :) sincan etimesgut dan dondum döner donmez ayas organize sanayii dondukten sonra gördüm :( ufak bir sincan turundan sonra hedefe Kavuştum. Tesekkurler herkese

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...