İçeriğe Yönlendir

Focus I - Yakıt Tüketimi - Lpg

Mustafa Unsal

Recommended Posts

Özkan Tokerli
Çağatay Kılınç yazdı:

Ben sürekli milangaz alıyorum memnunum da. 2.0 mış sizinki... abinizinki şehir içi ise 100km de 7 lt ye yakın gayet iyi bence ki h kasa kalıplı bir araçtır. Bence bi ayar baktırın dediğiniz gibi çok fark var. Ateşleme iyiyse deviri çok yukarda çevirmiyorsanız lpg ayarına baktırmanızdafayda var .

Yarın arabanın yağını filitreleri ve bujilerini değiştircem eğer aynı olursa gaza da baktırıcaz artık

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
A.Kadir Yılmaz

merhaba arkadaşlar herkesin arabası az yakar benimki hep çok uzun yol tüketim 8,8 litre oldu LPG öle 7 litrelere inemedik araç full dolu 2004 ford focus komfort .Ve bir sitemim olacak unutun şu kuruş hesabını ya kuruş hesabı yoktur esas litre dir nokta.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Salih Özen
A.Kadir Yılmaz yazdı:

merhaba arkadaşlar herkesin arabası az yakar benimki hep çok uzun yol tüketim 8,8 litre oldu LPG öle 7 litrelere inemedik araç full dolu 2004 ford focus komfort .Ve bir sitemim olacak unutun şu kuruş hesabını ya kuruş hesabı yoktur esas litre dir nokta.

Aynen katılıyorum. Bende her zaman 1 litreye kaç km gider diye hesaplıyorum. Diğeri fiyatlar yükselince farklı olabiliyor.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ersin Gökdemir

Ankara çıkışında depoyu fulledim. Eski yoldan Kızılcahamam a uğrayarak Karabük e geldim (198 km)+ Karabük, Safranbolu şehir içi 74 km.

Toplam 272 km de yaktığı gaz 18,98 litre.

Hız 80 - 110 km ( 2250 - 2750 devir )

100 km de 6,97 litre.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Semih Saner

Gaz 3.50 TL 103 TL ödeme 359 km yol.. ortalama 0.29 kuruş yakıyor( Ankara İzmir yolu)

Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir
Semih Saner yazdı:

Gaz 3.50 TL 103 TL ödeme 359 km yol.. ortalama 0.29 kuruş yakıyor( Ankara İzmir yolu)

100 km de 8,19 litre. Normal.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...