İçeriğe Yönlendir

Saatleri Geri Almayı Unutmayın !

Abdullah Hacıefendioğlu

Recommended Posts

Abdullah Hacıefendioğlu

27 Ekim 2013 Pazar günü saat 4:00 ten itibaren saatler bir saat geri alınacaktır.. Saati otomatik güncellemeye sahip olmayanlara duyurulur..

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Bu uygulamaya bir ara son vereceklerdi, ne oldu o iş bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Bu dönemi hiç sevmiyorum. Akşam 5 de hava mı kararır arkadaş.

Günlerin genetiğiyle oynuyorlar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bu uygulamaya bir ara son vereceklerdi, ne oldu o iş bilgisi olan var mı?

Balondu, patladı. ;)

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Balondu, patladı. ;)

Kıyamadılar paraya desene :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Gün ışığından faydalanmak için geri alıyoruz diyorlar. Mesai daha geç bitiyor ışıkları yakıyoruz bende anlamadım ???

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Gün ışığından faydalanmak için geri alıyoruz diyorlar. Mesai daha geç bitiyor ışıkları yakıyoruz bende anlamadım ???

İşe gittiğinde yakmıyorsun ya, ordan kazanıyorsun işte. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Ülen evde 100 tane saat var, mutlaka birini-ikisini unuturum her yıl. :bambam2: Bu saat oynamaları beim kabusum ya. :crazy:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ülen evde 100 tane saat var, mutlaka birini-ikisini unuturum her yıl. :bambam2: Bu saat oynamaları beim kabusum ya. :crazy:

Evlere hizmet başladı haberin yok mu ? Adam geliyor saatleri geri-yada ileri alıyor..saat başı 50 kuruş :):p Muğla da yoktur ama bu hizmet. Güzel bi iş kolu olabilir :) Yalnız sezonluk 6 ayda bir  :p

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Evde hiç saat yok, tek saatim telefonumda, bilgisayarımda ve tablette, onlar da otomatik güncelleniyor :biggrin:

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Hocam beim değil benim :biggrin: , bu sefer işi size bırakmayıp birkaç adam tutacağım sizi dövmek için :crazy:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Geçen bir konuya ne demiştin abi bana telefon veren yok mu demiştin bizde yapma etme dedik koskoca ingilizce öğretmenide bunu derse dedik sende kısacası fakirim demiştin :) açık verdin işte evde 100 tane saat var dedin ne anlıyoruz demek ki ek iş yapıyorsun. Seni şikayet edeceğim meb'e :):crazy:

Olm 1 tanesini kendim aldım, 99 tanesi hediye arkadaşlardan. Sizden iyi olmasınlar (neden böyle denir bilmem, olsalar n'olur ki?). :p

Hocam beim değil benim :biggrin: , bu sefer işi size bırakmayıp birkaç adam tutacağım sizi dövmek için :crazy:

Abdullah, sen geçsene içeri şöyle... Gel bakim... Geç, geç... :seytan::spiteful:

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Olm 1 tanesini kendim aldım, 99 tanesi hediye arkadaşlardan. Sizden iyi olmasınlar (neden böyle denir bilmem, olsalar n'olur ki?). :p

Abdullah, sen geçsene içeri şöyle... Gel bakim... Geç, geç... :seytan::spiteful:

Affet hocam, ben ettim sen etme, vurma :crazy:  :exc1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

CMYLMZ kokusu alıyorum  ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

İşe gittiğinde yakmıyorsun ya, ordan kazanıyorsun işte. ;)

Zaten yakmıyordum ki :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

hiç elleme 6 ay sonra nasılsa ileri gider

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Hadi ya şimdi sabahın 4 ünde kalk saatleri geri al.  :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

hiç elleme 6 ay sonra nasılsa ileri gider

He senin gibi yapayım de mi? Pili bitince değiştirmiyon ya, günde iki kere doğru saati gösteriyo diye. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

murat hocam yönetim forumun saatini geri almayı unutmuş ne düşünüyon bu konu hakkında . ben şimdi gelecekten yazıyorum :D :D :D :D

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Ben biraz fazla geri almışım salı gününden hepinize merhaba. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...