İçeriğe Yönlendir

Şok Görüntüler ! Forumu Kimlere Emanet Ediyoruz ? (5-Migros Jet Kasa)

Ali Bak

Recommended Posts

Ali Bak

Artık bu kadarına da pes diyorum !!!

Aşağıdaki 2. fotoya dikkatle bakın.

Forumun teknik sorumlusu olacak karektersiz kişinin çikolata paketini nasıl okutmadan poşete attığını farkettiniz değil mi ? Yüzünde ise "lan nolcak koskoca migros bi çikolatadan mı zarar etçek" ifadesiyle pis bir sırıtışı da görüyorsunuz.

migrosjet1.jpg

Ama bu sefer çook fena yakaladım, hemen marketin güvenlik görevlisine şikayet ettim. Ulan o da yalaka çıktı, "Kendisi çok saygın bir müşterimizdir" diye beni yaka paça dışarı attılar ama duur seninle hesabımız bitmedi.

Bugün bunu yapan yarın forumdaki özel bilgilerinizi de çalar çırpar satar benden söylemesi. Forumda güvenlik açığı var !!!

Yönetici müsfettelerine de burdan yine sesleniyorum rüşvet mi yiyosunuz napıyosunuz sizinle de işim bitmedi, geri dönücem hepinizi yakıcam !!!

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Dayağı haketmiş arsız utanmaz herif.. Sana ne milletin cuklatından gofletinden. Beter olsun

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Evet.. Bu Ali Bak kaşınıyor :D

migrosjet2.jpg

Hımm. Ali Bak bu sağdaki arkadaş galiba :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Aydın

dostluk kardeşlik ve sevgi bu olsa gerek

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

ben anlamadım, şimdi bunlar birbirini seviyo mu? yoksa esas oğlan filmin sonunda kızı kurtarcak mı? :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ali yi bak tık yakaladık sonunda :rofl: o migros kendin al servisinde güvenliğin başıma gelmediği yok , yok böyle saçma bir sistem

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Hani yine kimse kimsenin gözünü çıkartmamış.Bence biraz daha ekşın lazım :D

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Selçuk abi çalar da çırparda.. Yeni Nokia Lumia'lar çıksın onları nasıl piyasadan araklayacak asıl ozaman izlemek lazım.   :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...