İçeriğe Yönlendir

Fiesta V 1.4 Için Lpg Tavsiyesi

İlke Demir

Recommended Posts

İlke Demir

Saygıdeğer abiler, sevgili arkadaşlar. Forumun altını üstüne getirdim, başka yerlerden de araştırdım. Aklıma en çok Mehmet Özyürek'in prins tavsiyesi yattı. Hollanda malı başkadır yorumları aklımı karıştırdı. Bir de önemli olan usta deniyor. Denizli içinde LPG yaptırabileceğim yer tavsiyesine ihtiyacım var. Tanıdıklar var, onların yönlendirmesiyle bir iki firmayla konuştum kimse benim yoğurdum ekşi demiyor, şüpheleniyorum. BRC taktıranlar da memnun. Bütçe 2000 TL, yıllık 12000 km kullanıyorum. Şu an 100 km'de 6,5 lt benzin tüketimim var (Litresi 4.83 TL'den km'de yaklaşık 310-320 kuruş). İşe gidiş 7-8 km, günde 15-20 km yapıyorum. Hafta sonları gezmeleri dahil ayda 1000 km civarı hesabı ile 2 yılda amorti edecek gibi duruyor. Bir de önümüzdeki yıllarda LPG'li araçlara ilave vergilendirme olabilir gibisinden haberler okumuştum. Fiestada bagaj küçük, simit depo olursa stepne ne olacak? Çocuk da var arabaya ancak sığıyoruz zaten. Kafam iyice karıştı açıkçası. Siz olsanız bu şartlarda ne yapardınız? Günden güne zarar mı ediyorum?  

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Bilinen  markalar nasıldır bilmiyorum ama brc,atiker olabilir.  Yaktın cok düşeceğini sanmam . Lpg nin fiyatıda yerinde durmuyor  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Cam

arkadaşım ve komşum Landirenzo taktırdı çok memnunlar. eniştemde uygun bir zamanda Landirenzo diyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...