İçeriğe Yönlendir

Dry Istanbul Üyelik Iptal Etmiyor

Sedat Ünsal

Recommended Posts

Sani Gerşon

Sedat bey merhaba,

Forum kurallarını okumadığınız maalesef çok açık.

1- Avatar olarak sadece kendi resmimizi ve yüzümüz seçilecek olan bir resmimizi kullanmamız gerekiyor. Kedi olmadığınızı biliyoruz :)

2- Firmalar hakkında kötüleyici konular açmak kesinlikle yasak. Hadi açtınız, bari tecrübelerinizi yazın ki, hepimiz bilelim durumu.

İyi forumlar.

Yorum bağlantısı

Beni de çok aradılar...ha bire destan yazıyor bayan telefonda...bende zarar vericeğim ya en az 10 dk dinliyor ve istemiyorum diyorum... :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Zamanında bana telefonda anlattıkları hizmeti veriyorlar mı bilemiyorum ama veriyorlarsa bana göre tercih edilebilir bir firmaydı. Artık piyasada birçok kuru temizleme firması olduğundan dolayı, bu pazarda herkes hizmetini bir adım öteye taşımaya çalışıyor. Bu firmanın da ürün tutarı ne olursa olsun, evden alıp eve teslim etmesi vs. iyi gibi gelmişti. Ben o zaman ödeme konusunda anlaşamamıştım. Mail order ile kayıt yapıyorlardı, ben de kredi kartı bilgilerimi paylaşmadığımı, isterlerse POS makinesi üzerinden çekim yapabileceğimizi söylemiştim. Sonuçta orta yolu bulamadık ve o noktada vazgeçtik.

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Beni de çok aradılar...ha bire destan yazıyor bayan telefonda...bende zarar vericeğim ya en az 10 dk dinliyor ve istemiyorum diyorum... :)

:D  :D  :D  :D  bende genelde boş konuşanlara aynı uygulamayı yapıyorum :D  

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Ne iş yapar bunlar.. ?

Kuru temizleme, yıkama, ütüleme hizmeti veriyorlar. Köpük Kart diye bir uygulamaları var, ön ödeme ile kredi satın alıp hizmetlerde %50 indirimli olarak kullandırıyorlar. Kapıdan alıp kapıya teslim yapıyorlar.

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

- resmimi akşama değiştiriyorum.

- başımdan geçenleride akşam yazacağım. forum üyelerininde  bilgilenmesini istedim sadece.

amaç kötüleme değil. sedece bilgilendirme :shok:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...