İçeriğe Yönlendir

App Plakaya Vernik Atmak

Mustafa Karaaslan

Recommended Posts

Umut Taşlı
(düzenlendi)

Standart nerede var ki ?  :i-ih:

zaten bu yüzden ''bu işe de'' dedim ya. orijinal impreza sti kanadına ceza yazanlar, cam filmsiz arabalara kesilen film cezaları...  :police:

APP yasak. Yasağın ne standardı olabilir ki?

niye yasak ki abi? attığım fotoğraftaki ya da 055 plakalı konu sahibinin plakasının ne gibi bir olumsuzluğu var ki? okunuşu zor olanlara bir lafım yok tabi. 

edit:imla

tarihinde Umut Taşlı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

zaten bu yüzden ''bu işe de'' dedim ya. orijinal impreza sti kanadına ceza yazanlar, cam filmsiz arabalara kesilen film cezaları...  :police:

niye yasak ki abi? attığım fotoğraftaki ya da 055 plakalı konu sahibinin plakasının ne gibi bir olumsuzluğu var ki? okunuşu zor olanlara bir lafım yok tabi. 

Sebebini bilmiyorum. Araştırmak lazım. Ama tanıdığın bir polis dostuna da sorabilirsin. Yasak olduğu kesin. Forumda biryerde kanunun ilgili maddesi vardı sanırım. .... değiştirilemez... tarzında birşeydi..

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

Sebebini bilmiyorum. Araştırmak lazım. Ama tanıdığın bir polis dostuna da sorabilirsin. Yasak olduğu kesin. Forumda biryerde kanunun ilgili maddesi vardı sanırım. .... değiştirilemez... tarzında birşeydi..

onu biliyorum ama burada şoförler cemiyeti de basıyor app plakayı. hem de şekilli mekilli. 10 lira fark alıyorlar sadece. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

Orjinalleri bagajda olunca sıkıntı olmuyor mustafa  :) Bu arada güzel olmus yenı plakayı alır almaz bi sipariş de ben vereyim senin elemana :)

O kolay iş abi :D;)

Vernik için + bir para vermektense 100 tl verir orjinal mühürlü gerçek app plaka bastırırım...

Başıma geldikten sonra,bagajda plaka gezdirmenin anlamsız olduğunu öğrendim...72 tl cezayı bastı polis memuru...

Sorun büyük bende cemiyetin verdikleri bile yok ne yazık ki :(

Kesinlikle katılıyorum acayip stiller yapanlara eyvallah ama benim yaptırdığım sizin de dediğiniz gibi hiç bir sorun teşkil etmiyor aksine okunması daha kolay bence ;)

app plaka nedir? cahillliğimin kusuruna bakmayın.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/244649-vektorel-cizimlerim/?p=2138428 Özel zemin daha belirgin yazılar daha esnetik plaka ;)

onu biliyorum ama burada şoförler cemiyeti de basıyor app plakayı. hem de şekilli mekilli. 10 lira fark alıyorlar sadece. 

Mesela var mı örnek bir resim ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
(düzenlendi)

Karabük ili cemiyet plakasının bir örneği şimdi haklı mıyım değil miyim ?

2hh27gk.jpg

tarihinde Mustafa Karaaslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

Mesela var mı örnek bir resim ?

yeni clio alan bir arkadaşım kullanıyor, aynısını:

APP-PLAKA-HOLOGRAMLI-MALZEME-FIYATI-CEKT

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

yeni clio alan bir arkadaşım kullanıyor, aynısını:

APP-PLAKA-HOLOGRAMLI-MALZEME-FIYATI-CEKT

Kardeşim benim gördüğün gibi fransız kesik app plaka hiç bir cemiyet bunu çıkarmaz çıkarsa bile 10 lira fark almaz ;)

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

Kesinlikle katılıyorum acayip stiller yapanlara eyvallah ama benim yaptırdığım sizin de dediğiniz gibi hiç bir sorun teşkil etmiyor aksine okunması daha kolay bence ;)

benim yaptırma amacım zaten daha okunaklı olması. 10 yaşında araba (symbol), plaka da 10 yıllık(tı) haliyle. silinmişti biraz, yaptırmışken kalın olsun diye böyle yaptırdım.

Kardeşim benim gördüğün gibi fransız kesik app plaka hiç bir cemiyet bunu çıkarmaz çıkarsa bile 10 lira fark almaz ;)

kendilerine sormak lazım. bölgedeki çoğu aracın plakası da böyle zaten. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
(düzenlendi)

benim yaptırma amacım zaten daha okunaklı olması. 10 yaşında araba (symbol), plaka da 10 yıllık(tı) haliyle. silinmişti biraz, yaptırmışken kalın olsun diye böyle yaptırdım.

kendilerine sormak lazım. bölgedeki çoğu aracın plakası da böyle zaten. 

Çok garip  :unsure2:

tarihinde Mustafa Karaaslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Sorun büyük bende cemiyetin verdikleri bile yok ne yazık ki :(

İlk iş onu hallet bence mustafa...

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

İlk iş onu hallet bence mustafa...

;) tamamdır abi daha sonra başka sıkıntılar çıkmasın ;)

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

Çok garip  :unsure2:

bizim bölgedekilerin sülalesi rahat anlaşıldığı gibi.  :fiuw: vallahi benim işime geliyor, app yasağının dozu da led gündüz farına laf eden polisler gibi yavaşça azalmalı. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

Verniksiz: 

w4uvb.jpg

Vernikli:

maf7eu.jpg

Not: Resimler Alıntıdır..

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

Yalnız plaka cok güzel olmus :)

Kardeşim hangisi 055 mi o kadar çok resim paylaştık karışıklık olmasın :D

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Kardeşim hangisi 055 mi o kadar çok resim paylaştık karışıklık olmasın :D

Focus ile 055 :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

Focus ile 055 :D

Eyvallah kardeşim sağol :D;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...