İçeriğe Yönlendir

Siyah Renk

Mert Ender

Recommended Posts

Akan Belen

Siyah güzel renk.Bende çok fazla seviyorum ama bakımı cidden zor.Hele ki biraz da takıntılı biriyseniz sinir olmamak elde değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Tüm siyah tonları için bu tespit geçerliyse gerçekten önemli bir avantaj.

Siyah arabada yapılan bölgesel boyalarda ( galerici ağzı konuşursak lokal boya diyebiliriz ) renk tutmaması gibi bir sorun yok. Bu durum bence siyahın en büyük avantajı. Gri arabanın bir parçasını lokal olarak boyattığınızda yeni boyanan bölge ile eski boyanan bölge arasında dünya kadar ton farkı var. Siyahın bu özelliğini seviyorum...  

Toprağım opak siyah renk için dediğin geçerli de, metalik siyahta aynı problem yine oluyor diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Volkan Tekince

Asil bir renk ve temiz olunca mükemmel duruyor ama sadece 1-2 saat. Hemen tozlanma yapıyor, güneş vurdukça da her türlü çiziği , boya yanığını ve harelenmeleri çok net gösteriyor. 5 senedir siyah renkle başa çıkamadım ama vazgeçemedim de. Ancak bir daha alacağım araba yüksek ihtimal ya beyaz ya da gri olacak.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Valla aytozu gri gibisi yok..Üstünde 1 karış toz olsun belli olmuyor.. Ben çok memnunum :D

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

İki aracımız da siyah, tek şikayet ettiğim noktası yazın gerçekten işkence oluyor. 

Arabayı temizleyip, düzgün cila attıktan sonra diyorsun ki "Araba Dediğin Siyah Renk Olur Arkadaş...".

Yorum bağlantısı

Valla aytozu gri gibisi yok..Üstünde 1 karış toz olsun belli olmuyor.. Ben çok memnunum :D

Ayhan abi,Aytozu griye şirket spec diyenler ellerinde birer bez makam şoförü gibi devamlı silerler biz se sadece bakarız onlara  :D  :D  :D

Siyah arabada yapılan bölgesel boyalarda ( galerici ağzı konuşursak lokal boya diyebiliriz ) renk tutmaması gibi bir sorun yok. Bu durum bence siyahın en büyük avantajı. Gri arabanın bir parçasını lokal olarak boyattığınızda yeni boyanan bölge ile eski boyanan bölge arasında dünya kadar ton farkı var. Siyahın bu özelliğini seviyorum...  

Aynen 2012 doğumlu mert bebik sana katılıyorum :)

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

En kötüsü pis bir siyah arabayla dolaşılmıyor... :) İki gün yıkanmasa yol kenarlarındaki terkedilmiş arabalar gibi görünüyor...Aynı yerde aynı süre park etmiş gri araçlarla karşılaştırınca fark çok bariz... :) Ben iki günde bir otomatik yıkamaya sokuyorum mecburen...Otomatik yıkama olmasa çok zaman kaybına sebep olurdu...

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Aynen 2012 doğumlu mert bebik sana katılıyorum :)

Genç olmak iyidir... :) 

Yorum bağlantısı

Genç olmak iyidir... :)

Senin ki abartılı olmuş kardeşim.Bidahaki buluşmaya hatırlatta zıbın alayım sana  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Senin ki abartılı olmuş kardeşim.Bidahaki buluşmaya hatırlatta zıbın alayım sana  :D  :D  :D

Bez kullanmayı da bıraktım :p 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...