İçeriğe Yönlendir

Kış Lastiğini Ne Zaman Taktırmalıyım ?

Gürkan Başbağcı

Recommended Posts

Gürkan Başbağcı

Ben de sizlerin tavsiyeleri üzerine kış lastiklerrine geçtim. Yorumlarınız için teşekkürler.

fYjb.jpg

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

16 kasım cumartesi

Söylediğiniz gibi ben bugün taktırdım  Bilal Bey :)

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

7 derece sıcaklık kesin ölçüdür. Ancak, pratik yöntemler de var.

1. Evden bakkala giderken sadece eşofman, sadece kazak yetmiyorsa, mutlaka üstüne mont ya da kaban giyiliyorsa kışlıkları takma zamanı gelmiş demektir. :biggrin:

2. Evi havalandırmak için, camlar 5 dk açıldığında ev buz kesiyorsa kışlıkları takma zamanı gelmiş demektir. :biggrin:

3. Kombiyi düşük kademede çalıştırmak artık yetmiyorsa, kışlıkları takma zamanı gelmiş demektir. :biggrin:

4. Camdan bakıldığında kar yağıyorsa, ya da yolda kar üstünde patinaj yapıyorsanız kışlıkları takmak için geç kalmışsınız demektir. :biggrin:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Hafta içi taktırayım o zaman. Riske gerek yok.

Bende bu hafta taktıracağım abi, Eskişehir'in sağı solu belli olmaz dönüş yolunda Bozüyük'ten sonra kar ile karşılaşırsan sıkıntı olur.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Furkan abi sanayide umutfordun olduğu sokağın sonuna doğru altıntaş rot balans var. Benim lastik ve jantlar birlikte idi. Balans dahil sökülüp takılmasına 25 tl verdim. Ayrıca ücretsiz lastik depolama hizmeti veriyorlar. Arkadaşın aracıda götürdük o bıraktı orada lastiklerini.

Bende oraya gidiyorum zaten ;)

Ama benim garajı biliyorsun lastikleri kendim saklıyorum :)

Yorum bağlantısı
Berk Yalçın (REZULTEO)

Gece sıcaklıkları artık 7'nin çok çok altında. Ege ve Akdeniz bu konuda rahat ancak diğer bölgeler akşamları oldukça soğuk. Kış lastikleri 7°C' nin altındaki sıcaklıklarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yani bu lastikleri takmak için kar yağmasını beklememek lazım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu

nerde dükkan marka ne? Gelelim mi?

Şuan Ümraniye Şerifali'de(İmens E kapısı civarı) Lassa filo operasyon merkezindeyim.1-2 aya kadar bir aksilik olmazsa Maslak oto sanayide olacağım.Her zaman beklerim.

Yorum bağlantısı
İnanç AKTI

Arkadaşlar Ford servislerinde kışlık lastikler %25 indirimle satılıyor. Kışlık lastik almak isteyenler için büyük fırsat bence. Michelen Alpin A4 195/50/15 Fiesta aracım için 128 TL fiyat aldım. Dışarda tanesi 195-200 TL civarı. Ben 1 takım ayırdım, cumartesi günü gidip taktırıyorum ;)

Yorum bağlantısı
İnanç AKTI

Daha çok iner o lastik fiyatları. Çünkü kış gelmiyor.

Abi Ankara baya soğudu. iphone 6 derece gösteriyor şuan.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

İstanbul bugün neydi öyle. Üşengeçler için iyi. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Arkadaşlar Ford servislerinde kışlık lastikler %25 indirimle satılıyor. Kışlık lastik almak isteyenler için büyük fırsat bence. Michelen Alpin A4 195/50/15 Fiesta aracım için 128 TL fiyat aldım. Dışarda tanesi 195-200 TL civarı. Ben 1 takım ayırdım, cumartesi günü gidip taktırıyorum ;)

:s hangi servis nerde bu rakama

Yorum bağlantısı
Rifat Gelve

Hafta içi iç anadolu yağışlı artık hava da soğur. dün itibariyle kışlıklarımı taktırdım.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Arkadaşlar, kış lastiklerini bugün ve yarın taktırın. Hava sıcaklığı yarından itibaren 10 C düşecek ve çarşamba Balkanlardan kar yağışı geliyor. Hafta sonuna kadar soğuk hava tüm yurdu etkisi altına alacak..

e19ha9x.jpg?1

tarihinde Kerem Minaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Dün kışlıkları (bridgestone blizzak lm30) taktırdım. Yazlıkları da orda bıraktım.

40.000 km yapmıştım, iyice erimiş dişleri. Yazı görürsek yeni lastik alacağım (Bridgestone T001)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...