İçeriğe Yönlendir

Atiker Lpg Ayar Kablosu

Hakan Demitaş

Recommended Posts

Uğur Çınar

nasil çalişip calişmadığını almadan öğrenemessinizki sadece aracınız  versiyonu öğrenip program isteyeceksiniz versiyon öğrenemeseni bu kablo hiç bir işe yaramaz

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

kablo tamamda ;senin bilgisayarında program varmı,hadi var kalibrasyon degerlerini falan biliyormusun.

o kabloya verecen parayla ben 5 kere gaz ayarı yaptırırım.

5*2 =10 sene tabi bu bana ait olan degerler.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

kablo tamamda ;senin bilgisayarında program varmı,hadi var kalibrasyon degerlerini falan biliyormusun.

valla ben saçma ustalarla saçma diyalogları girince aldım. ustanın bozduğu ayarları 5dk da yaptım. 10 liraya da ayar mayar yapmıyorlar. yani ben denk gelmedim.  hakkıyla kalibrasyo yapmak için obd de lazım. ustalar bile obd den araç değerine bakmıyor ayar yaparken.  gaz ayarını biraz az aç biraz kapa bitti gitti

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

valla ben saçma ustalarla saçma diyalogları girince aldım. ustanın bozduğu ayarları 5dk da yaptım. 10 liraya da ayar mayar yapmıyorlar. yani ben denk gelmedim.  hakkıyla kalibrasyo yapmak için obd de lazım. ustalar bile obd den araç değerine bakmıyor ayar yaparken.  gaz ayarını biraz az aç biraz kapa bitti gitti

5*2 =10 semustafa tam ben yazacaktım sen yazmışsın atiker adına hiç biryerde usta yok ben illallah etmiştim atiker den en son kablo yu almaya niyetlendim araba satıldı :D :D ne tabi bu bana ait olan degerler.

mustafa tam ben yazacaktım sen yazmışsın atiker adına hiç biryerde usta yok ben illallah etmiştim atiker den en son kablo yu almaya niyetlendim araba satıldı :D :D 

Yorum bağlantısı
Talip Eren

Önce telefon ile sorun,

-Kablo (interface) programı full açıyormu?

-Key denen usb şeklinde parçanın laptop a takılması gerekiyor mu? 

Çoğu kablo programları tam açmaz,yani kısıtlı yerlere müdahale edebilirsiniz.Bu nokta önemli.

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Bende var ayarı ben yapıyorum

sen yaparsın mustafa ;sen sıfırdan arabayı bile toplarsın,sana dimedim :p

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan
(düzenlendi)

Bende var ayarı ben yapıyorum

mustafa bende senden öğrenecem zaten ayarı işini :D

tarihinde Serkan Ünsalan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ünal Doğar

Ürün sıralı sistem kablosu firma güvenilir iş yaptığım bir firma ama mscı elektronikte kablo 50 tl artı birde filtre hediye gönderiyorlar.İki firmaya da kefilim.

Yorum bağlantısı
Hakan Demitaş

valla burda 40 tl para alıyorlar 10 tl ye yapsalar uğrasmam

Ürün sıralı sistem kablosu firma güvenilir iş yaptığım bir firma ama mscı elektronikte kablo 50 tl artı birde filtre hediye gönderiyorlar.İki firmaya da kefilim.

teşekkürler ünal bey asıl öğrenmek istediğim firmanın sağlamlığıydı

Yorum bağlantısı
Ünal Doğar
(düzenlendi)

Bunun dışında özelden yardımcı da olurum.Bir şeyi unuttum Msc elekt. sitesinden destek hizmeti ve uzaktan yardım programıyla kalibrasyon hizmeti de var.

tarihinde Ünal Doğar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bunun dışında özelden yardımcı da olurum.Bir şeyi unuttum Msc elekt. sitesinden destek hizmeti ve uzaktan yardım programıyla kalibrasyon hizmeti de var.

evet satış sonrası olarak iyiler gibi geldi bana. ben önce uzaktan onlara ayar yaptırcaktım biraz bişiler dedim sen zaten yaparsın anlıyorsun dediler. ayarı ben yaptım. :D 

zaten atikerde öyle çok ayarlık  bir şey yok. benzin enjeksiyon zamanlamalarını lpg de de tuturdunuz mu ayar tamam. yeterki doğru enjeksiyon ve nozul olsun. çok detaya girecek olursanız   obd den ltft stft lere bakarısınız. sıfır ve sıfıra yakın değeleri tutturursanız sürüş sırasında  en baba kalibrasyon tamam.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...