İçeriğe Yönlendir

Balkan Seyahatimden Videolar

Halis Parlak

Recommended Posts

Halis Parlak

Farklı tarihlerde yaptığım balkan gezilerine ait videoları ekledim.Videoları, Canon SX220HS ile çektim.Yıllar geçer ömür gider bu videolar kalır,hatıra olarak.Bosnaya gittim ama videom yok malesef.Nisan ayında kısmetse 8 öğretmenimle Bosna ve Hırvatistan'a gideceğiz.O zaman eklerim artık.Umarım videoları beğenirsiniz.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Olcay Diker

hepsi ayrı güzel, keyifle izledim, emeğinize kameranıza sağlık :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hocam ellerine sağlık, gitmiş kadar olduk. videoların hepsinde sanki kameranın önünde bir sis perdesi var gibi, canlı değil, sanırım youtube yapıyor bunu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Hocam ellerine sağlık, gitmiş kadar olduk. videoların hepsinde sanki kameranın önünde bir sis perdesi var gibi, canlı değil, sanırım youtube yapıyor bunu.

Abi,foto makinesinin videosu bu kadar olur ancak :) Bazı videolarda bu durum var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

hocam ben Canon SX220HS video kamera sandım, normal ozaman. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

hocam ben Canon SX220HS video kamera sandım, normal ozaman. ;)

Normal sayılır gibi..Makine bu abiciğim.

anh-may-sieu-zoom-4.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Nalbant

Bir zamanların Osmanlı toprakları. Güzel paylaşım hocam, yunanistan hariç dünya gözüyle gördüğüm yerler. Keşke buraları elimizde tutabilseymişiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Emeğine sağlık hocam, yeni yerlerin videolarınıda sabırsızlıkla bekliyoruz artık....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Bir zamanların Osmanlı toprakları. Güzel paylaşım hocam, yunanistan hariç dünya gözüyle gördüğüm yerler. Keşke buraları elimizde tutabilseymişiz.

Aynen oralarda bir zamanlar bizimdi.Bunu düşününce insan üzülüyor haliyle.

Emeğine sağlık hocam, yeni yerlerin videolarınıda sabırsızlıkla bekliyoruz artık....

Eyvallah abi,zamanla güncelleme yapacağım artık. :good1:

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Aynen oralarda bir zamanlar bizimdi.Bunu düşününce insan üzülüyor haliyle.

Eyvallah abi,zamanla güncelleme yapacağım artık. :good1:

Allah izin verirse Şubat tatilinde Avusturya, İsviçre ve Almanya'dayım inşallah güzel resim ve videolarla döneceğim ve paylaşırım......

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Allah izin verirse Şubat tatilinde Avusturya, İsviçre ve Almanya'dayım inşallah güzel resim ve videolarla döneceğim ve paylaşırım......

İnşallah abiciğim bekliyoruz merakla ve dört gözle :shok:  :)

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Halis Parlak

Nisan ayındaki Sırbistan ve  ikinci Bosna-Hersek gezimden videoları ekledim.Umarım beğenirsiniz. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...