İçeriğe Yönlendir

Suda Boğulan Araba

Ümit Mavigöz

Recommended Posts

Sigorta şirketleri su altında kalan araçları perte çıkarmaktabtereddüt etmezler. Motor aksamı su alan araç hemen arızasını gösterir ama Günümüz araçlarının elektronik aksamları oksitlenme etkisi ile başlangıçta arıza vermeyip sonrasında problem yaratabilirler. Ben çok gördüm sel hasarlı pert alınıp tek marşta çalışan araç ama sonraki dönem belirsiz oluyor.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Fatih Kasa

resimler Tepecik, Kemer  Altgeçidi  haberlerdeki bir diğer alt geçitte Çınarlı Atatürk Stadı yakınlarındaki geçit..

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Az kalsın benim naylon da boğuluyordu, Allahtan iki kulaç attık ve çıktık sudan. Ama buna rağmen hasar büyük.

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

Az kalsın benim naylon da boğuluyordu, Allahtan iki kulaç attık ve çıktık sudan. Ama buna rağmen hasar büyük.

geçmiş olsun abi nerde yakalandın ?

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

geçmiş olsun abi nerde yakalandın ?

Ben Eşrefpaşa da oturuyorum, tam sokaktan çıktım mevsim marketin orada gömüldük suya.

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

Ben Eşrefpaşa da oturuyorum, tam sokaktan çıktım mevsim marketin orada gömüldük suya.

umarım önemli birşey yoktur 

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

Bu şekilde 4 silindir motorsikletimiz suyun altında kalmıştı. 1 ay güneş altında çalışmadan eksperin gelmesini bekledi. Eksper geldi direk pert verdi :)

Eksper gittikten sonra, yağını değiştirip bujileri söküp marşa bastık. bujileri tekrar takıp marşa bastığımızda alet çalışıyordu :)

Yorum bağlantısı
Şahin Efe Kahraman

Kardeşim bu araç yapılır temizlenir ama insanın içine sinmez.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...