İçeriğe Yönlendir

Connect - Far Kumandası Hakkında

Muhammed Koyuncu

Recommended Posts

Muhammed Koyuncu

Merhaba

Aşağıdaki görsel işaretli 2 modun birbirinden farkı nedir?

ssss.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Yanılmıyorsam düğmeyi kendinize göre 1 tık çekince ön sisler. 2 tık çekince arka sisler yanıyor. . 

Pardon soruyu yanlış anladım kaş göz gibi olan park lambası modu.  diğeri ön sis farı modu olsa gerek

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

soldank ilk yuvarlar, kontak kapalı iken sadece park lambalarını ve stop lambalarını yakar. iç aydınlatmayı yakmaz.  diğer yuvarlak ise, bildiğiniz far :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

soldank ilk yuvarlar, kontak kapalı iken sadece park lambalarını ve stop lambalarını yakar. iç aydınlatmayı yakmaz.  diğer yuvarlak ise, bildiğiniz far :)

Diğeri sadece park değilmiydi? Onun solundaki normal far diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem
(düzenlendi)

Merhaba

Aşağıdaki görsel işaretli 2 modun birbirinden farkı nedir?

Yanılmıyorsam düğmeyi kendinize göre 1 tık çekince ön sisler. 2 tık çekince arka sisler yanıyor. . 

Pardon soruyu yanlış anladım kaş göz gibi olan park lambası modu.  diğeri ön sis farı modu olsa gerek

yanlış..

Sağlı sollu lamba gösteren pozisyon (sağdaki kırmızı dairedeki pozisyon) ön ve arka park lambalarını yakar, farları değil...

Düzeltme : P harfi olan pozisyonda ???

Ön sisler düğme en az park pozisyonuna (sağdaki kırmızı dairedeki pozisyon) çevrili iken bir kere çekince yanar, bir kere daha çekerseniz arka sisler de yanar.

Bu arada ilave edeyim.. Gündüz veya gece ortada sis, pus yokken, o sis lambalarını bazı dingiller yakıyor ya , işte onlara nazik olmayan kelimeler sarfediyorum.. içimden, arabada kimse yokken dışımdan.. :D

tarihinde Aydın Perçem tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alaattin Zeki

yanlış..

Sağlı sollu lamba gösteren pozisyon (sağdaki kırmızı dairedeki pozisyon) ön ve arka park lambalarını yakar, farları değil...

Ön sisler düğme en az park pozisyonuna (sağdaki kırmızı dairedeki pozisyon) çevrili iken bir kere çekince yanar, bir kere daha çekerseniz arka sisler de yanar.

Bu arada ilave edeyim.. Gündüz veya gece ortada sis, pus yokken, o sis lambalarını bazı dingiller yakıyor ya , işte onlara nazik olmayan kelimeler sarfediyorum.. içimden, arabada kimse yokken dışımdan.. :D

Sis farı kullanımı konusundaki duygu ve düşüncelerine katılıyorum Aydın bey...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

yanlış..

2002 den beri 2 sefer ceza yedim. Biri 137 ile radara girdim, diğer geçen sene İzmir de sis farı yüzünden  :p Dingil = eski ben  :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

P harfi gece yol kenarında bırakmanız gerekirse sadece dış ışıkları yakarak aracın belli olmasını sağlar...İç aydınlatmalar, teyp ışıkları kalorifer kumanda ışıkları falan yanmaz ki akü daha erken bitmesin...

Yorum bağlantısı

P harfi gece yol kenarında bırakmanız gerekirse sadece dış ışıkları yakarak aracın belli olmasını sağlar...İç aydınlatmalar, teyp ışıkları kalorifer kumanda ışıkları falan yanmaz ki akü daha erken bitmesin...

Bir kez daha "I Love My Ford"  

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bir kez daha "I Love My Ford"  

C kasa Opel Vectra lar da kontağı kapattıktan sonra sinyal kolu sağ ya da sola çekilip bırakılırsa o tarafın park ışıkları yanıyor...

Yorum bağlantısı

C kasa Opel Vectra lar da kontağı kapattıktan sonra sinyal kolu sağ ya da sola çekilip bırakılırsa o tarafın park ışıkları yanıyor...

O benim Pug Bipper da bilem vardı  :tongue:

Yorum bağlantısı
Muhammed Koyuncu

Bugun servise uğradım.

Soldaki işaretli kısım da sadece ön park ve arka park lambalarını yakıyor.İç kısımdan hiçbir ışık yanmıyor.

sağdaki işaretli ise hem iç aydınlatma hemde park lambaları

Güzel düşünmüşler ancak çok gerekli birşey değil diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Nihat Palolu
On ‎28‎.‎11‎.‎2013 at 16:03, Serkan Toker yazdı:

Aradan çok zaman geçmiş ama yine de yazayım.

Kapıları kilitlemezseniz devreye girmiyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...