İçeriğe Yönlendir

Kendin Yap!

Hikmet Demirtaş

Recommended Posts

Hikmet Demirtaş

Tam yerini bulamadım, ancak burası değilse değiştirebiliriz...

5f85n1d.jpg rdfvff7.jpg 7fpd1d5.jpg brdbl8h.jpg jptv9p4.jpg 48nfvrd.jpg d881lv.png tj620l1.jpg vd6jv1n.jpg tv7958.jpg

• Beğen 21
Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

Keyifle inceledim , prize telefon asmak için olan ve turuncu lastikler çok hoşuma gitti  :bravo:

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Hikmet abi teşekkürler..

DIY (Do It Yourself) candır can ;) Bilhassa elektronik ve akvaryum konularında yaptığım DIY projeler çoktur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

çok güzel fikirler . bende harddiski söküp tornavidalar için seyyar zımpara-taşlama yaptım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş
(düzenlendi)

Hikmet abi teşekkürler..

DIY (Do It Yourself) candır can ;) Bilhassa elektronik ve akvaryum konularında yaptığım DIY projeler çoktur.

ben de teşekkür ederim, ama uygulamlarını da görmek isteriz!

Birkaçtanede benden olsun

apian6.jpg

Çok güzel, ancak, yapacaklara bir uyarı da bulunmak isterim. Sapların içi boş küreği doldurup, kaldırırken sapından geri boşalacaktır. Sapların içini doldurmayı unutmayın!

Edit: Dışarı yazamamam.

tarihinde Hikmet Demirtaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Arkadaşlar bakıyorum herkes bir takım birşeyler yapma veya isteği gördüm.

Şimdi bir adet sorum var ve cevaplar istiyorum sizlerden.

2 hafta önce arabamın disklerini değiştirdim ve çıkanları bişeyler yaparım diye aldım bagajda durmakta.

Ne yapabilirim ?

saygılar

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Arkadaşlar bakıyorum herkes bir takım birşeyler yapma veya isteği gördüm.

Şimdi bir adet sorum var ve cevaplar istiyorum sizlerden.

2 hafta önce arabamın disklerini değiştirdim ve çıkanları bişeyler yaparım diye aldım bagajda durmakta.

Ne yapabilirim ?

saygılar

https://www.google.com.tr/search?q=diy+brake+disk+decoration&client=firefox-a&hs=Wbz&rls=org.mozilla:tr:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=OfehUq3AKIeihgeLsYG4Cw&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1366&bih=639#q=+brake+disk+decoration&rls=org.mozilla:tr%3Aofficial&tbm=isch :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...