İçeriğe Yönlendir

2001 Marea Elx Stop Etme Sorunu

Aliosman Uz
Çözüme git Aliosman Uz tarafından,

Recommended Posts

Aliosman Uz
(düzenlendi)

Selam aracım lpg de iken stop ediyor seyir halindeyken aracımı Vitesten çıkarttığımda her zaman olmasa da bazı zaman stop ediyor bu da kaza riskini arttırıyor .Çünkü fren şişiyor ve direksiyon hidrolik olduğu için işlevini yapmıyor,kalkışlarda ayağımı frenden çekip gaza basmaya kalktığımda araba stop ediyor kırmızı ışıklarda sorun yaratıyor.bende el freniyle kalkış yapıyorum aracımı kalkışlarda kaldıramadığımdan veya acemi olduğumdan değil .

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Aliosman Bey müsadenizle bir şey sormak istiyorum.

Aracınız Marea, yani ford değil. Foruma da bu akşam üye olmuşsunuz. Muhtemelen bu soruyu sormak için üye oldunuz.

Peki ama Fiat Marea aracınızın arızasını neden buraya yani ford forumuna sordunuz? 

Yaptığınızın yanlış veya doğru olduğunu söylemek için yazmadım, bir anket gibi düşünün lütfen.

Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Aliosman Uz
(düzenlendi)

Evet benzinde de kullanıyorum benzinde böyle bir sorunum yok.

Evet bu soruyu sormak için üye oldum gördüğüm kadarıyla başka araçların sorunlarıda yazdığı için bende sordum siz kimsiniz niye bana böyle bir soru yönelttiniz ki şimdi?

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

evet benzindede kullanıyorum benzinde böle bi sorunum yok

evet bu soruyu sormak için üye oldum gördüğüm kadarıyla başka araçların sorunlarıda yazdığı için bende sordum siz kimsiniz niye bana böle bi soru yönelttinizki şimdi

Valla o da doğru :D

Sadece merak ettim, benim de fordum yok. 

Atasözü yine haklı çıktı :p

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

fctr Türkiye sıralamasında 1600. Zafer Bey, fark buradadır belki

lpg de kalibrasyon sorunu, bu tarif edilen arıza, sıralı sistem mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...