İçeriğe Yönlendir

Kış Lastiği

Mustafa Tufek

Recommended Posts

Mustafa Tufek

merhaba kış lastiği almak istiyorum çok araştırma yaptım ama kafam çok karışık birazda ekonomik yönden düşünüyorum petlas uygun geliyor 1 adet 110 ama kimse tavsiye etmiyor yokohama buldum oda 1 adeti 135 lira  veya sizin tavsiye edeceğiniz bir lastik varmı 

Yorum bağlantısı
Akın Demir

kış lastiğinde en iyi marka nokıan diye biliyorum ancak bütçenize uygun olarak da kampanyaları takip edebilirsiniz. www.otostart.com da indirim var diye biliyorum.

Yorum bağlantısı

merhaba kış lastiği almak istiyorum çok araştırma yaptım ama kafam çok karışık birazda ekonomik yönden düşünüyorum petlas uygun geliyor 1 adet 110 ama kimse tavsiye etmiyor yokohama buldum oda 1 adeti 135 lira  veya sizin tavsiye edeceğiniz bir lastik varmı 

Petlas ı neden tavsiye etmiyorlar peki ?Açıklamaları var mı ?

Yorum bağlantısı

Az önce telefonuma gelen mesaj: "lassa, good year, michelin, dunlop, accelera kış lastikleri kargo dahil 91 TL'den başlayan fiyatlarla.. gittigidiyor.com.. "

Yorum bağlantısı
Fikret Karaca
(düzenlendi)

Petlası önermeyen arkadaşım mutlaka gerekçesinide ortaya koymalı bence. Ben inceledim hiçte fena değil. Ayrıca petlas son yıllarda ürün geliştirme anlamında baya mesafe aldı. Rahatlıkla alabilirsiniz. çünkü çokta ekonomik. Hatta snowmaster 651 modelini alabilirsiniz.

tarihinde Fikret Karaca tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Karataş06

petlası bizzat 2 sezon kullandım hiç bir problem yaşamadım ve sürekli istanbul ankara gidip geliyorduk.Abime yeni araç aldık onada petlas aldık tanesi 90 tl 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Önceki insignialarımda petlas kullanmıştım kışlık olarak hiç bir problem yaşamadım. Üstelik oldukça konforlu gelmişti bana. Kar performansı hakikaten başarılı. Bence tereddütsüz alabilirsiniz.

Bunun yanında en iyi kış lastiği derseniz benim şahsi kanaatim Nokian olacaktır. Şu anki aracımda performanstan dolayı Nokian mevcut.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Enis Sever

Ben UG 8 i şiddetle tavsiye ederim çünkü bu sezon Megane aracımda UG 7 lerin 4 üncü sezonu belki 5 nci sezonu bile çıkarırım. Karı müthiş rahatlıkla yarıyor ve frenlemesi mükemmel. Şirkette herkes lastiğe hayran olmuştu

Yorum bağlantısı
Emre Altındağ

SAĞLAMSA LASSA . snoways era mükemmel gerçekten. bende çok kararsız kalmıştım ama çok  memnunum  lassadan.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mustafa Tufek

Petlas ı neden tavsiye etmiyorlar peki ?Açıklamaları var mı ?

arkadaşım sanayide ne kadar tanıdığım usta varsa sordum sakın bulaşma dediler bende gittim sonunda yokohama aldım :)

Yorum bağlantısı

arkadaşım sanayide ne kadar tanıdığım usta varsa sordum sakın bulaşma dediler bende gittim sonunda yokohama aldım :)

Bizim agir araclar dahil hepsindr petlas var. Hic bir sikinti yasamadik. Bir karis buzum userinde rampa cikmisligim vardir. Bence kullanmadan sallamislar sanayidrkiler :) ya da ellerinde olani satmaya calismislar :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...