İçeriğe Yönlendir

Exper Tablet Format?

Fatih Altınoluk

Recommended Posts

Fatih Altınoluk

Exper easypad H7S tabletim var.Bunlarda sadece güç açma kapama tuşu var.Ses açma kapama yok.Bunlara nasıl format atılıyor bilginiz var mı acaba ?

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Abi ekrana şekil koymuşlar,şekili yanlış girince kilitlemiş kendini.tablet kilitli şu anda

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Abi reset tuşu var ama olmuyor :( Bide bu reset tuşuna açıkken mi basacağız kapalı iken mi

Yorum bağlantısı
Özcan Cepheci
(düzenlendi)

H7s tabletler usb kablo vasıtası ile rom yüklemesi yapılarak resetleniyor rom yanılmıyorsam elimde mevcut dosya boyutu 500 mb civarında

tarihinde Özcan Cepheci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özcan Cepheci

Exper' den gelen son talimatlar Tabletlere ellemeyin merkez servise gönderin şeklinde o eski güzel ücretsiz günler bitti :) artık tabletlere yazılım atmıyoruz ancak yerel servisiniz kendi initsiativinde işlem yapar onuda neden ücretsiz yapsın ki

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

benim ayrıldığım iş yeri exper yetkili servis(geçen hafta ayrıldım askerlik için), ben serviste değildim ama arkadaşım bazen servise indirmeden önümde 5-6 dk da işlemi halledip sıfırlıyordu, yazılım atmadan. servis aydı açıp işlemi bitiriyor ve ücreti merkezden alıyorduk. son 1 haftada değişti ise haklısınız ama öncesinde bizzat yapıyorduk biz.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
(düzenlendi)

Arkadaşım da, Exper marka tabletini aynı sorun için bana getirmişti. Desen kilidinde kalmıştı. Neredeyse yarım gün boyunca uğraştım, hiç bir şekilde sıfırlayamadım. 

Ancak bir anda inanılmayacak bir şey oldu. 

Denemekten sıkılıp, başka neyi deneyebilirim diye düşünürken, bir yandan da şekil çizmeye devam ediyordum ve birden tablet açıldı. :D :D Hemen ayarlara girip deseni kaldır dedim, yeniden desen sordu, atmasyon tutturduğum için yine 3-5 denemede doğru deseni bulup kaldırdım.

Yani desenleri denemek, bu tabletin sıfırlanmasını denemekten daha çok işe yarayabilir :p

tarihinde Zafer Ayvacı tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk
(düzenlendi)

Özcan CEPHECi Abimize çoook teşekkür ediyorum onun sayesinde formatladım.Allah bin kere razı olsun.30 TL den kurtardı beni :) Bu arada toplamda 10 dakikamı almadı burada ki utanmaz servis 2-3 gün bırakmalısınız dedi  :bambam:

tarihinde Fatih ALTINOLUK tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Arkadaşım da, Exper marka tabletini aynı sorun için bana getirmişti. Desen kilidinde kalmıştı. Neredeyse yarım gün boyunca uğraştım, hiç bir şekilde sıfırlayamadım. 

Ancak bir anda inanılmayacak bir şey oldu. 

Denemekten sıkılıp, başka neyi deneyebilirim diye düşünürken, bir yandan da şekil çizmeye devam ediyordum ve birden tablet açıldı. :D :D Hemen ayarlara girip deseni kaldır dedim, yeniden desen sordu, atmasyon tutturduğum için yine 3-5 denemede doğru deseni bulup kaldırdım.

Yani desenleri denemek, bu tabletin sıfırlanmasını denemekten daha çok işe yarayabilir :p

Ama çok desen deneyince başka türlü kilit oluyor..Tam olarak kitleniyor.Şansın varmış senin yada bu dediğim experde olmuyor..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...