İçeriğe Yönlendir

Forum Bozuldu Sanırım :)))

Yiğitcan Coşar

Recommended Posts

Yiğitcan Coşar

Bildirim geldi şimdi (en üstteki en son olan) Ali Eren abimin, tıklıyorum mesaja gidiyorum ama benimle alakası olmayan (2. fotoğraftaki) bir mesaj gösteriyor :) Doğal bir şey mi bu ben mi kavrayamadım acaba :)

vmxc5.png

vmxc2.png

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ali hoca mesajını alıntı yapmış, mesajı göndermiş. Sonra mesajını düzenleyip, alıntı yaptığı senin mesajını silmiş. 

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Ali hoca mesajını alıntı yapmış, mesajı göndermiş. Sonra mesajını düzenleyip, alıntı yaptığı senin mesajını silmiş.

Aynen, Zaferin dediği gibi olmuş Yiğitcan..

Eğer öyle değilse İllumanitedir :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Öyle bir durumda bildirimin otomatik silinmesi gerekmiyor mu ? Ya da silinmiyor mu ? Bilmediğimden soruyorum :) 

Bir de başka bir konudan mı alıntılamış benim mesajımı ? 

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Bildirim silinmez..

Hayır aynı konuda, alıntı yapıp, sonra düzenlemiş..

Yorum bağlantısı

Yiğitcan sorun bende kardeşim, ben "Yanlış Yazılan Kelimeler" konusunda senin bir mesajını alıntılamıştım. Sonra ne yazacağımı unuttum.

"Focus Yakıt Tüketimi-Dizel" konusuna geçtim orada iki arkadaşın mesajımı alıntılayıp cevap verdim. Sonra da senin mesajı da alıntıladığımı görünce mesajı tekrar düzenleyip senin alıntıyı sildim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Öyle bir durumda bildirimin otomatik silinmesi gerekmiyor mu ? Ya da silinmiyor mu ? Bilmediğimden soruyorum :) 

Bir de başka bir konudan mı alıntılamış benim mesajımı ? 

Bildirim statik olarak geliyor, dinamik bir içerik değil. Teknik bir durum yani. Silinmez. 

Alıntıyı yapıp, mesajı gönderdiğin anda bildirim gider, mesajı göndermezsen gitmez. 

Bu kadar dert olacak bir şey değil yahu bu :) Niye takıldın bu kadar :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Bu arada konu başlığını görünce ben çok şaşırdım. Ne olmuş ki len foruma derken, konuyu bi açtım. Baktım ki forumu ben bozmuşum.  :D  :D  :D

tarihinde Ali Eren tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Bu arada konu başlığını görünce ben çok şaşırdım. Ne olmuş ki len foruma derken, konuyu bi açtım. Baktım ki forumu ben bozmuşum.  :D  :D  :D

:D :D :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Bildirim statik olarak geliyor, dinamik bir içerik değil. Teknik bir durum yani. Silinmez. 

Alıntıyı yapıp, mesajı gönderdiğin anda bildirim gider, mesajı göndermezsen gitmez. 

Bu kadar dert olacak bir şey değil yahu bu :) Niye takıldın bu kadar :p

Merak ettim abi öyle bir mesaj var da ben göremiyorum sandım panikledim :p Biraz da facebookta silinince geri gidiyor ya bildirim ondan kalma alışkanlık :)

İstenirse konu silinebilir bu arada :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem
(düzenlendi)

Silinmesin, sonraki benzer durumlar için örnek olur bence..

"illuminati" ve "forumu ben bozmuşum" mesajlarına çok güldüm yahu.. :D

Aynen, Zaferin dediği gibi olmuş Yiğitcan..
Eğer öyle değilse İllumanitedir :)

tarihinde Aydın Perçem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Bana da hiç bildirim gelmiyor. Eski versiyondayken geliyordu. Yeni versiyona geçtik geçeli hiç bildirim alamadım. Ayarlardan da düzeltemedim.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Merak ettim abi öyle bir mesaj var da ben göremiyorum sandım panikledim :p Biraz da facebookta silinince geri gidiyor ya bildirim ondan kalma alışkanlık :)

İstenirse konu silinebilir bu arada :)

İstersek sileriz zaten sana mı soracağız, alla alla... :p:D

Güzel bilgi, merak edenler olabilir bir kaç gün kalsın.. ;)

Bildirim geldi mi ?  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

İstersek sileriz zaten sana mı soracağız, alla alla... : :p:D

Güzel bilgi, merak edenler olabilir bir kaç gün kalsın.. ;)

Bildirim geldi mi ?  :D

Gelmez olur mu anında :p:D

Yiğitcan instagramı sen bozdun değil mi ? dün sürekli hata verdi az resim yükle kardeşim en son 2 bin küsürdü :)

İnstagram bana bu hakkı vermiş çek yükle ben paylaşırım diyor ne yapayım, hayır ne yapayım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...