İçeriğe Yönlendir

Aracima Far Konusunda Yardimci Olurmusunuz

Alper TÜTÜNCÜ

Recommended Posts

Alper TÜTÜNCÜ

şu far işi iyiymiş, direk aracın üzerindeki orijinal fara da yapılabiliyor mu?

evet yapılabılıyor

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

400 tl çok iyi fiyat eğer kullanılan malzemeler de kaliteliyse. Merceklerin çifti kaliteli olan zaten 100-150 tl civarı. Üstüne ampul, balastlar, tetikleyiciler gayet iyi fiyat. Yaptirirsan paylas yaza doğru ilk iş ben de yaptırmak istiyorum :)

Arkadaşlar ilker abinin verdiği fiyat merceği çanağa montajliyacagı fiyat balast ve ampuller dahil değildir bilginiz olsun.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

simdi istanbul kadıkoyden bı arkadasla konustum kendı farlarımızı alıyor yapıyor gonderıyor fıyat 400 tl sence ? :)

Doğru kişiye ulaşmışsın...  :bravo: Rakam çok iyi...

Arkadaşlar ilker abinin verdiği fiyat merceği çanağa montajliyacagı fiyat balast ve ampuller dahil değildir bilginiz olsun.

+1 Bunlarıda ilave edersek bu rakam 700-800 tl'ye çıkar sanırım..

Yorum bağlantısı

Bu farlara vereceğin meblayı bi-xenon çalışmasına biraz fazlasını verip gerçek aydınlatma ile tanışman doğru olacaktır.Albenisi çok iyi olan bu farlar seni kısa sürede üzer.Sonra birde bu mercek modifiyesi ve led değişimlerine para vermen gerekecek.

Angel halka takarsanda kesinlikle power ledli Bmw angel halka taktırmanı tavsiye ederim.

İlker ustam işinin ehlidir. :good1:

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Arkadaşlar bi xenon merceğin size maliyeti set olarak;

Far orjinal 420

İşçilik 400

Gen 5 balast ve ampuller 400

Toplam maliyet ; 1220 tl

Yorum bağlantısı
Alper TÜTÜNCÜ

Doğru kişiye ulaşmışsın...  :bravo: Rakam çok iyi...

+1 Bunlarıda ilave edersek bu rakam 700-800 tl'ye çıkar sanırım..

maksadım reklam değil arkadaslara yardımcı olmak ben buldugum herseyı paylasmak ısterım

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

maksadım reklam değil arkadaslara yardımcı olmak ben buldugum herseyı paylasmak ısterım

Reklamla alakasiyok zaten alper bey bildiklerimizi paylasiyoruz hepimiz ayrica ilker abinin işçiliği gerçekten süper bende ilker abinin yaptığı farları kullanıyorum.
Yorum bağlantısı
Alper TÜTÜNCÜ

Reklamla alakasiyok zaten alper bey bildiklerimizi paylasiyoruz hepimiz ayrica ilker abinin işçiliği gerçekten süper bende ilker abinin yaptığı farları kullanıyorum.

bende onu anlatmaya çalıştım ama dediğim reklam gibi algılandı sanırım bende paylaşımlı biri olmak istiyorum buldugum yaptığım herseyi paylaşmak isterim siz değerli dostlarıma

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Cihan Efe
(düzenlendi)

Aynı şekilde benim aracım da bakalım bende farları değiştirmeyi düşünüyorum en azından görüntü açısından :)

tarihinde Cihan Efe tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Orçun İnce

Mercek uygulaması yapın, hazır olan 'angel eye' gibi ürünlerden uzak durun. Hiç bir işe yaramıyorlar, bol bol su alıyorlar vs.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...