İçeriğe Yönlendir

Herbalife

Erdem Bozkurt

Recommended Posts

L-carnitine; sahibinden özveri bekler.   :)  Sağlıklı beslenip kardiyo yaparsan 1.5 ayda 8 10 kilo verdirir. :)  Yağın şekerin ve hareketsizliğin dibine vurulursa güzel şekerlemedir  Lezzetlidir.   :D

Aynen Abicim Ekstra enerji olayında katılıyorum.. Ocak ayında yeni spor dönemini heves ile bekliyorum. 90'dan 78'e düşüp body building'e başlayıp 82'ye sabitleyeceğim.  (2 yıl önce öyle yapmıştım ve 3 ayda istediğim vücuda sahiptim). Hayırlısı :)

Ben biotech usa kullanmıştım. Yine spariş verdim ama ellerinde yokmuş. Ama ödemeyi yaptığım için aynı fiyata (80TL) Bunu gönderdiler. Bu ürün ile ilgili bi fikrin var mı abi?

http://www.botanikecza.com/Multipower-L-Carnitine-Liquid-1800-mg-x-20-Ampul-seftali-Aromali_6382.html#0

Multipower tüpleri bir süre kullandım, memnun kalacaksın.

Ben başta spor salonunda her gittiğimde tanesini 5 tl olarak alıyordum. Sonra bu 20 ampullü olanı aldım ine spor salonuntan toplu olarak 80 tl vermiştim yanlış hatırlamıyorsam. şeftalili olması işin lezzeti bi de: )

En son Nitrofull markayı aldım, 1 litrelik şişede. Multipower kadar etkili gelmedi bana mesela.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Multipower tüpleri bir süre kullandım, memnun kalacaksın.

Ben başta spor salonunda her gittiğimde tanesini 5 tl olarak alıyordum. Sonra bu 20 ampullü olanı aldım ine spor salonuntan toplu olarak 80 tl vermiştim yanlış hatırlamıyorsam. şeftalili olması işin lezzeti bi de: )

En son Nitrofull markayı aldım, 1 litrelik şişede. Multipower kadar etkili gelmedi bana mesela.

Onay verdiysen benimde içime sindi :good1: Zaten biotech usa'dan pahallı, elbet vardır bi sebebi. Sonuçlar 1 ay sonra inşallah :)

Yorum bağlantısı

Onay verdiysen benimde içime sindi :good1: Zaten biotech usa'dan pahallı, elbet vardır bi sebebi. Sonuçlar 1 ay sonra inşallah :)

özverili olman güzel :)

insanlar bunu diğer protein tozları gibi görüp zararlı olduğunu düşünüyor ama sadece yağın daha kolay parçalanmasını ve ortaya fazladan enerji çıkmasını sağlayan katalizör tarzı bir besin. Bak kardiyo yapasım geldi şimdi :)

Yorum bağlantısı
Serdar Karagonlu

hiç bulaşmayın derim parasal yönü hep kazananlar anlatıyor yakın çevremde kaybeden daha çok kişi var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Tüzün

2005 yılında stajer Diyetisyen olduğum dönemde 3-4 arkadaş tanıtım toplantısına davet edildik. Genelde kazanılan paradan, inanılmaz! değişimlerden bahsedildi. Akademik ve klinik çalışma sonuçlarını sorduğumuzda kovulmaktan beter edildik. Hala kızgınım, sanırım titan adlı saadet zincirinin farklı bir versiyonu. İşin aslı yaşadığım tecrübe ve eğitimlerim sonucunda güvenilmez bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

2005 yılında stajer Diyetisyen olduğum dönemde 3-4 arkadaş tanıtım toplantısına davet edildik. Genelde kazanılan paradan, inanılmaz! değişimlerden bahsedildi. Akademik ve klinik çalışma sonuçlarını sorduğumuzda kovulmaktan beter edildik. Hala kızgınım, sanırım titan adlı saadet zincirinin farklı bir versiyonu. İşin aslı yaşadığım tecrübe ve eğitimlerim sonucunda güvenilmez bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

ürünlerıne çok güvenen firmanın çalısanlarının parasal konuları ön plana çıkarmasını mantıksız buluyorum.bende katıldım en üst seviyedeki kişilerde parasal kazanımı ön planda tuttular ama ara molada baktım şöyle sigara içmeyen üst düzey yönetici yoktu..garipsedim sağlıktan bahseden kişiler gayet dinç gözüküyorlardi ama sigara içmeleri tuhaf geldi..ben 3 haftadır kullanıyorum 3-4 kilo verdim ürünler bitince 1 ay ara verecegim değişimi görmek istiyorum..

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bir arkadaşım yapıyor.Şu anki görevini bilmiyorum ama bölge sorumlusu gibi birşey sanırım.Çok davet etti toplantılara falan illa birlikte girelim diye ama hiç gitmedim.Nerdeyse Türkiye'nin yarısını gezdi sanırım son 1 yılda.Ve oldukça iyi kazanıyor nasıl işliyor açıkçası hiç bilmiyorum sistemi.

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Bu tür ürünler hep  gibi aynı stratejik pazarlama metoduyla satılır..En temel müşteri kitlesi satıcı pozisyonunda görünenlerdir.Bunlar onlara sattıklarıyla köşeyi dönerler zaten. tabi başkaları da eklenince kaymaklı ekmek tatlısı olur...Onlarca farklı örneğine şahit oldum

Zayıflamak isteyenlere bedava bir metod önereyim..Bizzat denedim ve sonuç aldım..

1-Zayıflamak istendiğine kesin bir şekilde karar verilecek

2-Az yemek yenecek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Üniversitede oda arkadaşım bu işi yapıyordu, yurtdışına tatillere filan gönderdiler, baya baya para kazanıyordu aradan 9 sene geçti geçenlerde konuştum hala yerinde sayıyor devlet memuru olmuş, bu işi yapacaksan ek iş değil esas işin gibi yapacaksın ve biraz yalancı olacaksın dedi bana. Ürünler işe yarıyor mu? Anlatılanların en az yarısı kadar yarıyor fakat sağlık için bu ürünler yeterli değil, spor yap sağlıklı beslen ideal oranlara ulaşırsın. Spor ve sağlıklı beslenme yoksa bunlar geçici fayda sağlar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...