İçeriğe Yönlendir

Pc Me Hangi Işletim Sistemini Kurmalıyım

Burak Güngör

Recommended Posts

Sani Gerşon

Benim lisanslı notebookum var ama win 7 cd si yok, lisanslı olarak nasıl kurulum yapabiliyorum?

Win 7 pro,yu iso dosyasi olarak indirdim. Usb bellege atip boot yapmak icin bildiginiz program varmi? iso dosyasi 3.1 gb boyutunda, bu durumda bootlamak icin 4gb usb bellek yeterli olurmu?

Microsoft'un orjinal yazılımını kullanabilirsiniz.

http://images2.store.microsoft.com/prod/clustera/framework/w7udt/1.0/en-us/Windows7-USB-DVD-tool.exe

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hamit inan

herkese selamlar

2.el bir laptop aldım format atmam gerekiyor elimde cackli bütün win7 sürümleri var

cihazın özellikleri

lenovo v570c

1gb ekran kartı

500hdd

4gb ram

sizce win7 nin hangi bitlik sürümünü yüklemeliyim

Dediğiin notebooktan yazıyorum şu anda. win 64 kur versiyonu çok önemli değil. Canavar gibi bir makina

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Safak Acar

win7 de en beğendiğim sürüm Ultimate . Şuan evde 3 masa üstü pcde 2 sinde 32 bit birinde 64bit kurulu. 

Ultimate diyorum..  ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Ben olsam iatkos ML kurarım hayatımı yaşarım. Tabiki oyun oynamakla alakam yoksa. 

Bu arada core2 duo larla birlikte tüm işlemciler 64 bit mimarıyla üretilmiş işlemcilerdir. Asl olan 64 bit işletim sistemi kurulmasıdır. 

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Hangisi lisanslıysa onu kurun bence . Forum illegal kullanıma karşı olması lazım  ;)

Ben de öyle biliyordum. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Indirdigim win 7 proda sorun cikti, yuklerken hata verdi. Bana sorunsuz win 7 pro 64 bit linki verebilecek biri varmi?

Eyvallah, dosyayi olusturdu ama sanirim iso,da sorun vardi hata verdi. Temiz win 7 pro nereden indirebilirim ?

Erdem forumda ilegal paylaşım yasak.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hocam key paylasmiyoruz ki ? Para eden onemli olan key zaten. Cd heryerde var. Torrentte bulamadim hepsi crackli. Ben temiz bi kurulum dosyasi istiyorum. Cdmi kaybettim lisansim var.

Microsoftla iletişime geçerseniz yardımcı olurlar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bu saatte ararsam link mi verecekler?

Deneyin :)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Hocam key paylasmiyoruz ki ? Para eden onemli olan key zaten. Cd heryerde var. Torrentte bulamadim hepsi crackli. Ben temiz bi kurulum dosyasi istiyorum. Cdmi kaybettim lisansim var.

crackli veyahut cracksiz olması farketmez, key değiştirmeyi internetten arayın basit birşey ve orjinal keyinizi girin. Sorununuz kalmayacak...

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
(düzenlendi)

Bul bir tane istediğin win versiyonunu, indir kur. Kendi lisansını gir. Yasal olarak kullanıma devam et.

tarihinde Hakan Tarım tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ümit Kocabaş

Indirdigim win 7 proda sorun cikti, yuklerken hata verdi. Bana sorunsuz win 7 pro 64 bit linki verebilecek biri varmi?

Eyvallah, dosyayi olusturdu ama sanirim iso,da sorun vardi hata verdi. Temiz win 7 pro nereden indirebilirim ?

32bit işletim sistemi kullanılan bir bilgisayarda bu program ile 64 bitlik işletim sistemli bir flash bellek hazırlanmak isterse program hata gösterir hatta flash bellekten kurulum dosyasını açamazsınız ama aslında flash bellek doğru yüklenmiştir. Çekinmeden formatınızı atabilirsiniz.
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Evet, aradigim ve istedigim buydu. Tesekkur ediyorum.

Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Ubuntu. :p
Ya o değilde evde ki pclerde birinde 8 diğeri 7 ultimate, diğeri ise home premium kullanıyorum.Aynı zamanda ubuntu da yüklü.  8 olan sürekli ücretsiz 8.1 e yükseltin diye uyarı veriyor. tıklıyorum birşey yok. 

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Ben 3 şirketin IT Danışmanı olarak Windows 8.1 öneriyorum. :)

8.1'de 8 için gayet kullanım ve performans düzenlemeleri yapılmış.

17 senelik IT cı olarak winZORT u hayatta önermiyorum :seytan:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ben 3 şirketin IT Danışmanı olarak Windows 8.1 öneriyorum. :)

8.1'de 8 için gayet kullanım ve performans düzenlemeleri yapılmış.

Sizi çok iyi anlıyorum ancak 30 şirketin IT destekçisi olarak 8 ve varyasyonları için hala erken olduğunu söylüyorum ;)

9 senelik IT hayatımda daha bi yararını görmedim şu meretin :D

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Sizi çok iyi anlıyorum ancak 30 şirketin IT destekçisi olarak 8 ve varyasyonları için hala erken olduğunu söylüyorum ;)

9 senelik IT hayatımda daha bi yararını görmedim şu meretin :D

Sayın IT'ci abiler bu ubuntuda youtube'dan full hd video izleyemiyorum. Ne problemi var ki bunun? :p

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sayın IT'ci abiler bu ubuntuda youtube'dan full hd video izleyemiyorum. Ne problemi var ki bunun? :p

Ubuntu için 17 senelik olan bilir. Benim 8 sene eksiğim var :p

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Normal flash eklentisini değil, alternatif flash eklentilerini dene. Cayır cayır seyredersin :p
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...