İçeriğe Yönlendir

Şahinci Mert'ten Nağmeler.

Mert Çakar

Recommended Posts

Oğuzhan Sonata

Mesajım bulunsun,sonra değerlendirecem.

Yorum bağlantısı
Mert Çakar

İlk kez duydum böyle bir tabir. Elektrik ne la ?

İlk kez duydum böyle bir tabir. Elektrik ne la ?

Yok göksel abi bendeki elektirik,yılan,mermi,zehir,mavzer gibisin tabirleri hep iyi anlamdadır :D

Yüklemediğin iyi olmuş akşam akşam acil servisleri doldururduk...

Olur olur, kurallara uyar Mert, sinyalleri kullanır hep. Anlarsın yani sağdan mı soldan mı gidecek! Ama dörtlüleri yakarsa onu bilemem...

Yok önder abi bizim sağımız solumuz oynamaz :) önder abi balıkesirde bi ara musait olunca görüşelim :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Yok göksel abi bendeki elektirik,yılan,mermi,zehir,mavzer gibisin tabirleri hep iyi anlamdadır :D

Böyle bir Yılan değil dimi :)

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Yok önder abi bizim sağımız solumuz oynamaz :) önder abi balıkesirde bi ara musait olunca görüşelim :)

Görüşelim de youtube koymassın di mi? Off the record isterim ben...

Düzeltme: koymazsın

(Keşke düzeltmeseydim kelime tek başına çok fena oldu) :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Çakar

Böyle bir Yılan değil dimi :)

yok göksel abim estafurullah olur mu öyle şey.bak yorumu bile beğenmedim abi okadar üzüldüm yani bizim gibi delikanlı çocuklardan halka gibi tabirler,benzetmeler çıkmaz yani kaldıki feyz alıcagımız bi abimizsin o nasıl söz Göksel abi sende eski şahincilerden çıktın aynı camiadan sayılırız.Berduş olsakta büyüklerimize saygımız azımsanmıcak cinstendir :D:)

Düzeltme: koymazsın

(Keşke düzeltmeseydim kelime tek başına çok fena oldu) :D

Yok Önder abi olur mu öyle şey ama hani senlede bi yılan gibi video çeksek hakkı çavuş sokaklarında zehir gibi oluruz valla :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Valla gider mi durur mu bilmem de 1 kere kullandım ayrı bir zevki var :)
Etrafımda da çok hastası var. Param olsun merso da alırım ama yanına bi şahin koyarım garaja diyorlar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...