İçeriğe Yönlendir

Speedy Özel Sevisler Hakkında?

Emrah Akdoğan

Recommended Posts

Emrah Akdoğan

Arkadaşlar selamlar. Speedy servislerin standart peryodik bakım için şöyle bir kampanaları var http://www.speedy.com.tr

Görüşleriniz nelerdir acaba bu konuda ? saygılar selamlar...

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Anladığım kadarıyla orjinal yedek parça kullanmıyor. 

Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

kendi bakımında orijinal kullanmıyor evet fram havafiltre ve boch yağ filtre kullandığını belirtiyor

Yorum bağlantısı
Caglayan Celiker

Bence pahalı.

50 nokta kontrolü fasa fiso gibime geliyor.

Yorum bağlantısı
Misafir

Şişirme iş yapıyorlar...genelde bankaların araç vergisini ödediğinizde yönlerdirdikleri bir firma...Bende gitmiştim ama kolay gelsin dedim ve kaçtım  :)

Yorum bağlantısı
Muhammed İkbal Dübek

Speedy de işçilik fiyatları makul :yes:  kullandıkları malzeme hakkında pek bilgim yok. Böyle fiyat yazan yerleri her zaman sevmişimdir. İş bitince süpriz fiyatları hiç sevmem.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

yeni nesil araçların yağı tuzu orijinal. bence eski nesiller için (turbo olmayan dpf olmayan) uygun olur.

Servislerin beyaz eşya tv servisleri gibi "yetkili" yahut "belli markaya bakan" olmasını uygun görüyorum. Arabayı yağ değişimine götürürsünüz ama kronik bir olay vardır hemen elemanın gözüne çarpar aklına gelir kontrol eder. Genel amaçlı yere gidildiğinde bunu yapabilmeleri olanaksızdır. 

Yetkili servislerin KDV, Kurumlar vergisi plaza kirası eleman giderlerini düşününce fiyatları yüksek olmakla beraber çok çok da astronomik (bazı markalar dışında) bulmuyorum. en azından vw ford vesaire öyle.

Yetkili servislerdeki en önemli sıkıntı iş yoğunluğu, araçlara araç gibi davranmamak, acemi eleman çokluğu.

onun dışında (!) iyi :)

speedy de kdv ve vergi var mesela. fiyatlar o nedenle biraz yukarı çıkar.

işin ehli butik markalı özel servis en iyisi sanırım.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...