İçeriğe Yönlendir

Bakıma Muhtaç Raporu Ile Araç Almak

Hasan Varnalı

Recommended Posts

Hasan Varnalı

dedeme bakıma muhtaç raporu verildi ama yüzde 86 oranında ve bildiğimiz kadarı ile yüzde 90 olmadan alınmıyor ama raporda ötv den muaf yazıyor şimdi anlamadığımız dedem kendisine alırsa muaf tamam ama dedemin arabayı süremeyeceği belli 88 yaşında zaten hemde rapor veriyorlar ama 90 da olmuyor peki bizim bilmediğimiz bir kanun mu var yoksa kanun mu değişti ötv den muaf yazıyor ? 

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Değişti ise bilmiyorum ama %90'nın altında ise kendisi kullanması gerekiyor. Ben aldığımda (2011) böyleydi. 

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

anladım abi ama bunun kendi süremiyeceği belli 88 yaşında ve raporunda 2 kişi yanında olunca 1-2 adım atabilir yazıyor anlayamadık neyse hayırlısı artık :)

Yorum bağlantısı
Ali Eren

anladım abi ama bunun kendi süremiyeceği belli 88 yaşında ve raporunda 2 kişi yanında olunca 1-2 adım atabilir yazıyor anlayamadık neyse hayırlısı artık :)

Hasan, raporu veren doktorlarla bi görüş bence. Yükseltirler belki %90'a.

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Hasan, raporu veren doktorlarla bi görüş bence. Yükseltirler belki %90'a.

tamam Ali abi teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Doktora bu şekilde araç alınmasını engellemek amaçlı talimat gitmiş olabilir. Yoksa %88 de bırakmazdı gibi geliyor ;) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Doktora bu şekilde araç alınmasını engellemek amaçlı talimat gitmiş olabilir. Yoksa %88 de bırakmazdı gibi geliyor ;) 

Olabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

abi sanırsam yanlış anladı onlar bizi dedem kendisi alacak sandılar ama bunu nası anlarlar cünkü 88 yaşında yani

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bu tip raporlar heyetten geçiyor bildiğim kadarıyla.Yani doktorun tek başına verdiği bir karar olmayabilir. 

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Bu tip raporlar heyetten geçiyor bildiğim kadarıyla.Yani doktorun tek başına verdiği bir karar olmayabilir. 

evet abi 7-8 tane doktor gezildi ondan sonra gün verildi tekrar gidildi 7-8 doktor aynı anda gördü o şekilde 

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

Doktor öyle kafasına göre rapordaki oranı ayarlayacak. Bu yüzdelik değerin nasıl bulunacağına dair indeks ve bakanlık talimatları ve yönetmelik var.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...